تاریخ انتشار : جمعه 23 دی 1401 - 23:40
کد خبر : 6807

شعب بانک تجارت در استان تهران از ساعت ۹ تا ۱۳ خدمت‌رسانی می‌کنند

شعب بانک تجارت در استان تهران از ساعت ۹ تا ۱۳ خدمت‌رسانی می‌کنند

با توجه به برودت هوا و بنا بر اعلام استانداری تهران، واحدهای ستادی بانک تجارت در استان تهران در روز شنبه بیست و چهارم دی ماه تعطیل و شعب این بانک در این استان نیز صرفاً از ساعت ۹ تا ۱۳ ارائه خدمت خواهند کرد. به‌ گزارش اداره روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک

با توجه به برودت هوا و بنا بر اعلام استانداری تهران، واحدهای ستادی بانک تجارت در استان تهران در روز شنبه بیست و چهارم دی ماه تعطیل و شعب این بانک در این استان نیز صرفاً از ساعت ۹ تا ۱۳ ارائه خدمت خواهند کرد.

به‌ گزارش اداره روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک تجارت، بر اساس مصوبه استانداری تهران به‌دلیل ایجاد شرایط اضطراری و به‌منظور مدیریت بهینه مصرف و جلوگیری از افت فشار گاز، ادارات و دستگاه‌های اجرایی دولتی در سطح استان تهران به استثنای دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی، درمانی و دارای شیفت کاری در روز شنبه ۲۴ دی ماه سال ۱۴۰۱ تعطیل هستند.

بر همین اساس بخش ستادی بانک تجارت در استان تهران، تعطیل خواهد بود و تنها واحدهای پشتیبان شعب و بخش‌های مربوط به ارائه خدمات غیرحضوری به صورت کشیک فعالیت خواهند داشت.

هموطنان گرامی در صورت نیاز می‌توانند، از طریق مرکز ارتباط با مشتریان بانک تجارت به شماره ۱۵۵۴ اطلاعات کافی را دریافت کنند.

برچسب ها : ،