تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 دی 1401 - 6:18
کد خبر : 6781

تعطیلی و تغییر ساعت کاری برخی شعب خراسان رضوی و جنوبی به دلیل برودت هوا

تعطیلی و تغییر ساعت کاری برخی شعب خراسان رضوی و جنوبی به دلیل برودت هوا

با تصمیم استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان های خراسان رضوی و جنوبی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه شعب «بلوار سجاد» و «بلوار معلم» مشهد بانک کارآفرین تعطیل و ساعت کاری شعبه «ابوذر» بیرجند تغییر کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به افزایش برودت

با تصمیم استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان های خراسان رضوی و جنوبی در روزهای ۲۱ و ۲۲ دی ماه شعب «بلوار سجاد» و «بلوار معلم» مشهد بانک کارآفرین تعطیل و ساعت کاری شعبه «ابوذر» بیرجند تغییر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، با توجه به افزایش برودت هوا و به منظور صرفه جویی در مصرف انرژی و مدیریت مصرف گاز، طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان‌ خراسان رضوی، شعب «بلوار سجاد» و «بلوار معلم» مشهد بانک کارآفرین در روزهای چهارشنبه ۲۱ دی ماه و پنجشنبه ۲۲ دی ماه تعطیل هستند.

همچنین طبق اعلام استانداری و کمیسیون هماهنگی بانک های استان‌ خراسان جنوبی، ساعت کاری شعبه «ابوذر» بیرجند در تاریخ ۲۱ و ۲۲ دی ماه تغییر کرد. بر این اساس ساعت کار این شعبه برای حضور کارکنان ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ و برای ارائه خدمات به مشتریان ۹ الی ۱۲ خواهد بود.

ضمنا شعبه «احمد آباد» مشهد در روزهای اعلام شده به مشتریان، ارائه خدمات خواهد داشت.