تاریخ انتشار : سه شنبه 20 دی 1401 - 14:02
کد خبر : 6714

اتصال بانک ملی ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

اتصال بانک ملی ایران به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

بانک ملی ایران درجهت تحقق برنامه های عملیاتی توسعه دولت الکترونیک و تسهیل خدمت رسانی به مشتریان، به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با استناد به مصوبه هیات وزیران و تبصره ۷ قانون بودجه ۱۴۰۱ مبنی بر ارایه

بانک ملی ایران درجهت تحقق برنامه های عملیاتی توسعه دولت الکترونیک و تسهیل خدمت رسانی به مشتریان، به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک با استناد به مصوبه هیات وزیران و تبصره ۷ قانون بودجه ۱۴۰۱ مبنی بر ارایه خدمات اختصاصی پرکاربرد دستگاه های اجرایی، پس از بانک مرکزی به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند متصل شده و مشتریان بانک ملی ایران می توانند از این طریق به پنجره واحد بانک وصل و از خدمات آن در سطوح احراز هویت مختلف استفاده کنند.
در نسخه اولیه این سامانه، خدماتی همچون مشاهده تعداد حساب های کاربر و اطلاعات کد شبای آنها، استعلام ضمانتنامه های بانکی و نمایش تعداد تسهیلات دریافتی ارایه می شود.برای ورود به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند می توان از طریق آدرس https://sso.my.gov.ir اقدام کنید و پس از ورود به بخش سامانه های ملی و استانی، سپس انتخاب بانک مرکزی و بانک های عامل و درنهایت بانک ملی ایران، از خدمات این بانک استفاده کنید.