تاریخ انتشار : دوشنبه 19 دی 1401 - 22:47
کد خبر : 6699

فعالیت مقدس کارمندان در بانک‌های قرض‌الحسنه مصداق واقعی جهاد در خداست

فعالیت مقدس کارمندان در بانک‌های قرض‌الحسنه مصداق واقعی جهاد در خداست

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با تأکید بر اینکه فعالیت کارمندان در بانک‌های قرض‌الحسنه به جهت ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه و نیز ‌خدمت‌رسانی به آحاد جامعه عمل مقدسی است، افزود: فعالیت در بانک‌های قرض‌الحسنه مصداق واقعی جهاد در راه خداست. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «سید

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با تأکید بر اینکه فعالیت کارمندان در بانک‌های قرض‌الحسنه به جهت ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه و نیز ‌خدمت‌رسانی به آحاد جامعه عمل مقدسی است، افزود: فعالیت در بانک‌های قرض‌الحسنه مصداق واقعی جهاد در راه خداست.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی و امور مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «سید حسین دامادی» مدیر شعب این بانک در استان قم با حضور در دانشگاه ادیان و مذاهب، ضمن دیدار با حجت‌الاسلام و المسلمین «سید ابوالحسن نواب» رئیس این دانشگاه، با جمعی از مدیران و مسئولان این مجموعه بحث و تبادل نظر کرد.
دامادی با ارائه گزارشی از وام‌های قرض‌الحسنه اعطایی به طلاب و روحانیون، زو‌ج‌های جوان، مددجویان تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام (ره) و سازمان بهزیستی، زندانیان آزاد شده، بیماران صعب العلاج، اقشار ضعیف و کمتر برخوردار و …، رعایت دقیق موازین و الزامات قانونی را خط قرمز فعالیت‌های این بانک برشمرد.
وی خاطرنشان ساخت: بی‌تردید آرمان بلند بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، محرومیت‌زدایی از سطح جامعه به‌وسیله بازتوزیع عادلانه‌تر درآمدها و ثروت‌های ملی است و در این راه، دست تعامل و همکاری سایر نهادها و سازمان‌ها بالاخص نهادهای حوزوی را به گرمی می‌فشارد.
در ادامه این دیدار، حجت‌الاسلام و المسلمین «سید ابوالحسن نواب» رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب با تأکید بر اینکه فعالیت کارمندان در بانک‌های قرض‌الحسنه به جهت ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه و نیز ‌خدمت‌رسانی به آحاد جامعه عمل مقدسی است، افزود: فعالیت در بانک‌های قرض‌الحسنه مصداق واقعی جهاد در راه خداست.
وی همچنین با بیان اینکه، نگاه جامعه به بانک‌های قرض‌الحسنه باید نگاه تقویتی باشد، خواستار تداوم و گسترش بیش از پیش همکاری‌ها بین بانک و دانشگاه شد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی