تاریخ انتشار : سه شنبه 13 دی 1401 - 18:50
کد خبر : 6577

ساختمان جدید ۳ شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هویت بصری جدید در کرمان افتتاح شد

ساختمان جدید ۳ شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با هویت بصری جدید در کرمان افتتاح شد

ساختمان جدید ۳ شعبه آزادی، آزادگان و شهید مصطفی خمینی (ره) کرمان بر اساس هویت بصری جدید با حضور دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» افتتاح شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، آیین افتتاح ساختمان جدید شعب آزادی، آزادگان و شهید مصطفی خمینی(ره) استان کرمان با حضور دکتر «سید سعید

ساختمان جدید ۳ شعبه آزادی، آزادگان و شهید مصطفی خمینی (ره) کرمان بر اساس هویت بصری جدید با حضور دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» افتتاح شد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، آیین افتتاح ساختمان جدید شعب آزادی، آزادگان و شهید مصطفی خمینی(ره) استان کرمان با حضور دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک و تعدادی از مدیران بانک برگزار شد.
سه شعبه یاد شده بر اساس هویت بصری جدید بانک در مدت یک ماه به‌طور کامل بازسازی شد.
شعبه شهید مصطفی خمینی(ره) ۹۰۰۰ نفر مشتری جذب کرده است و از ابتدای تأسیس تاکنون ۱۲هزار فقره وام به ارزش ۴۰۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
منابع شعبه مصطفی خمینی (ره) کرمان در حال حاضر ۱۱۷۰ میلیارد ریال است و از ابتدای سال جاری تاکنون در این شعبه ۱۷۰۰ فقره وام به میزان ۷۰۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.
منابع شعبه آزادی نیز ۴۹۷۶ میلیارد ریال است و این شعبه از ابتدای تأسیس تا کنون ۳۰هزار فقره وام به میزان ۶۹۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
شعبه آزادی ۲۵هزار مشتری دارد و در سال جاری ۹۲۶۰ فقره وام به میزان ۳۰۵۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
منابع شعبه آزادگان نیز به ۱۱۲۰ میلیارد ریال می‌رسد و این شعبه از ابتدای تأسیس تا کنون ۱۲هزار و ۲۰۰ فقره وام به ارزش ۲۶۰۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
تعداد مشتریان شعبه آزادگان ۱۳هزار ۶۰۰ نفر است و این شعبه در ابتدای سال جاری تا کنون ۱۳۹۰ فقره وام به میزان ۸۹۲ میلیارد ریال به مشتریان خود پرداخت کرده است.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی