تاریخ انتشار : یکشنبه 11 دی 1401 - 10:48
کد خبر : 6494

صدور ۲،۲۹۵ فقره ضمانت‌نامه در آذرماه ۱۴۰۱ در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

صدور ۲،۲۹۵ فقره ضمانت‌نامه در آذرماه ۱۴۰۱ در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور ۲،۲۹۵ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ ۱۳،۴۸۹ میلیارد ریال در ۸۴ باجه بانکی روستایی طرح سفیران، از ابتدای سال تا پایان آذرماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد. به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، امور استان‌ها و

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور ۲،۲۹۵ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ ۱۳،۴۸۹ میلیارد ریال در ۸۴ باجه بانکی روستایی طرح سفیران، از ابتدای سال تا پایان آذرماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی ضمن اعلام این خبر افزود: تنها در آذر ماه سال ۱۴۰۱تعداد ۳۴۲ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال در باجه بانکی روستایی منتخب طرح سفیران، صادر شده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس این گزارش، در اذرماه سال جاری، ۸۴ باجه فعال در  این طرح با صدور ۳۴۲ فقره ضمانت‌نامه بانکی، توانسته‌اند بیش از ۸۸ میلیارد ریال سپرده نقدی را در بانک جذب کنند.
بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، در آذرماه گذشته، مدیریت شعب استان اصفهان با ۲۷ باجه بانکی فعال و صدور ۱۴۹ فقره ضمانت‌نامه به مبلغی بیش از ۶۰۸ میلیارد ریال، ۴۳.۸۴ درصد از صدور ضمانت‌نامه‌های کل کشور را به خود اختصاص داده است.
همچنین استانهای ایلام و مازندران با یازده باجه فعال در طرح سفیران، به ترتیب با صدور ۷ و ۳۸ فقره ضمانت‌نامه به مبالغی بیش از ۱۶۴و ۱۰۸میلیارد ریال در رتبه‌های دوم و سوم این طرح قرار دارند.
این گزارش می‌افزاید: مدیریت شعب استان‌های ایلام، مازندران، یزد و منطقه شرق ۷۶ درصد از کل مبالغ ضمانت‌نامه‌های بازاریابی شده در ماه گذشته را به خود اختصاص داده‌اند.
 

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی