تاریخ انتشار : یکشنبه 4 دی 1401 - 21:04
کد خبر : 6349

عضو جدید هیأت مدیره بانک کشاورزی معرفی شد

عضو جدید هیأت مدیره بانک کشاورزی معرفی شد

طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانک ها، ناصر سیف الهی به عنوان عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی تعیین و منصوب شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این حکم با تأکید بر اهتمام به عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون

طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس مجمع عمومی بانک ها، ناصر سیف الهی به عنوان عضو هیأت مدیره بانک کشاورزی تعیین و منصوب شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در این حکم با تأکید بر اهتمام به عدالت محوری، انقلابی‌گری، مردم داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون مداری در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات، ابراز امیدواری شده است با همفکری و همدلی کارکنان کوشای بانک کشاورزی و همکاری با نهادهای تخصصی مرتبط، نیل به اهداف و برنامه‌های این بانک و پیشرفت و تعالی همه جانبه مادی و معنوی کشور، حاصل شود.

بر اساس این گزارش، ناصر سیف الهی که دانش آموخته مدیریت بازرگانی و اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی در مقطع دکترا است و از سال ۱۳۷۴ تا کنون رده های مختلف کارشناسی و مدیریتی را درنظام بانکی کشور طی کرده است، پیش از این عضو هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران بوده و همچنین عضویت در هیأت مدیره بانک توسعه صادرات ایران را در سابقه مدیریتی خود دارد.