تاریخ انتشار : یکشنبه 4 دی 1401 - 14:40
کد خبر : 6320

بیش از ۴۳ هزار ملیاردتومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن پرداخت شد

بیش از ۴۳ هزار ملیاردتومان به حساب سازندگان نهضت ملی مسکن پرداخت شد

سرپرست بانک مسکن از افتتاح حساب ۷۸۶ هزار و ۹۴۷ نفرمتقاضی طرح نهضت ملی مسکن نزد بانک خبر داد و گفت: بانک تاکنون با ۱۹۶ هزار و ۵۷۰ واحد به مبلغ ۶۶ هزار و ۷۹۸ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی،

سرپرست بانک مسکن از افتتاح حساب ۷۸۶ هزار و ۹۴۷ نفرمتقاضی طرح نهضت ملی مسکن نزد بانک خبر داد و گفت: بانک تاکنون با ۱۹۶ هزار و ۵۷۰ واحد به مبلغ ۶۶ هزار و ۷۹۸ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، علی عسکری سرپرست بانک مسکن در خصوص روند ارایه تسهیلات به متقاضیان طرح نهضت مسکن، پرداخت وجه به سازندگان و افتتاح حساب متقاضیان توضیح داد: تاکنون ۷۸۶ هزار و ۹۴۷ نفر متقاضی پذیرفته شده در طرح نهضت ملی مسکن افتتاح حساب کردند.

سرپرست بانک مسکن گفت: مبلغ کل واریزی به حساب سازندگان از محل تسهیلات و آورده ۴۳ هزار و ۱۸۶ میلیاردتومان است که از این میزان، ۱۵ هزار و ۴۹۰ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان و ۲۷ هزار و ۶۹۶ میلیاردتومان از محل تسهیلات واریز شده است.

عسکری افزود: از کل قراردادهای معرفی شده به بانک مسکن برای پرداخت تسهیلات،بانک با ۱۹۶ هزار و ۵۷۰ واحد به مبلغ ۶۶ هزار و ۷۹۸ میلیارد تومان قرارداد منعقد کرده است.

برچسب ها : ،