تاریخ انتشار : پنجشنبه 1 دی 1401 - 11:21
کد خبر : 6300

تقدیر از رئیس دایره اداری استان خراسان رضوی به عنوان رابط برتر کشوری آموزش

تقدیر از رئیس دایره اداری استان خراسان رضوی به عنوان رابط برتر کشوری آموزش

در مراسم تقدیر و تجلیل از واحدهای برتر ستادی و استانی درکارگاه آموزشی مدیران در مشهد مقدس، از رئیس دایره اداری استان خراسان رضوی به عنوان رابط برتر کشوری آموزش تجلیل به عمل آمد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، در این مراسم سرپرست محترم بانک توسعه تعاون با

در مراسم تقدیر و تجلیل از واحدهای برتر ستادی و استانی درکارگاه آموزشی مدیران در مشهد مقدس، از رئیس دایره اداری استان خراسان رضوی به عنوان رابط برتر کشوری آموزش تجلیل به عمل آمد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، در این مراسم سرپرست محترم بانک توسعه تعاون با اهدای لوح تقدیر و هدیه از خانم الهه محمدزاده به دلیل فعالیت ایشان در برگزاری کارگاه های آموزشی در مدیریت شعب استان خراسان رضوی تجلیل به عمل آورد.

در بخشی از لوح تقدیر خانم محمدزاده که به امضای مدیریت مرکز آموزش و پژوهش رسیده است نوشته شده است:

“با عنایت به همکاری، تعامل و هم اندیشی سرکار عالی در تدوین و اجرای برنامه های آموزشی کاربردی و مساله محور در سطح استان خراسان رضوی بدینوسیله از زحمات و همکاری آموزشی شما تقدیر می گردد. امید است با تداوم و افزایش سطح تعاملات و همکاری آموزشی شما همکار گرامی در آینده بیش از پیش شاهد توسعه فعالیت های آموزشی کاربردی و شعبه محور در سطح مدیریت شعب استان به ویژه شعب باشیم.”