تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آذر 1401 - 18:28
کد خبر : 6260

سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد

سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد

طی مراسمی «عبداله زوار چهار طاق» به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد.به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، در مراسمی «عبداله زوار چهار طاق» به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد. در این مراسم که با حضور دکتر علی

طی مراسمی «عبداله زوار چهار طاق» به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا، در مراسمی «عبداله زوار چهار طاق» به عنوان سرپرست اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک مسکن معرفی شد.

در این مراسم که با حضور دکتر علی عسکری سرپرست بانک مسکن، جعفر آقا ملایی عضو هیات مدیره و صابر عسکرپور عضو هیات مدیره و معاون امور مالی بانک مسکن و جمعی از کارکنان این اداره کل برگزار شد، دکتر عسکری حوزه برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد را بسیار کلیدی و راهگشا خواند و گفت: ارزیابی درست و دقیق عملکرد سبب رشد و تعالی بانک می‌شود و اثرگذاری بسیاری بر تراز آن دارد؛ بنابراین با احصاء صحیح و دقیق نقاط ضعف و قدرت است که می‌توان برای آینده برنامه ریزی کرد.

سرپرست بانک مسکن همچنین اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد را پالاینده و تصفیه کننده اقدامات بانک و یک بخش راهبردی برای رسیدن به اهداف بانک مسکن توصیف کرد.

زوار پیشتر به عنوان معاون اداره کل برنامه ریزی و عملکرد در بانک مسکن فعالیت می‌کرده است.

زوار ۸۵۳۱۲۸۰۱۲/۲۱/۲۰۲۲ ۲:۵۶:۱۴ PMhttp://hibna.ir/media//Image/2022/12/202212102390482150_Orig.jpghttp://hibna.ir/media//Image/2022/12/202212102390482150_Thum.jpg

برچسب ها : ،