تاریخ انتشار : شنبه 26 آذر 1401 - 10:36
کد خبر : 6127

کاهش نرخ سود تسهیلات بانک سینا به نفع مردم

کاهش نرخ سود تسهیلات بانک سینا به نفع مردم

بانک سینا در راستای حمایت از عموم مشتریان و نیز کمک به اقتصاد خانوار، طی یک روند مستمر، متوسط نرخ سود تسهیلات اعطایی را کاهش داده است. به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، دولت سیزدهم توجهی ویژه به اقشار متوسط جامعه داشته و تلاش کرده است موانع موجود در فرایند اعطای تسهیلات به

بانک سینا در راستای حمایت از عموم مشتریان و نیز کمک به اقتصاد خانوار، طی یک روند مستمر، متوسط نرخ سود تسهیلات اعطایی را کاهش داده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری خرد و کلان، دولت سیزدهم توجهی ویژه به اقشار متوسط جامعه داشته و تلاش کرده است موانع موجود در فرایند اعطای تسهیلات به آنها را کاهش دهد.کاهش نرخ سود تسهیلات در بانک سینا در حالی است که استراتژی این بانک در کسب سود ناشی از پرداخت تسهیلات به نفع بانک را نیز تحت تاثیر مثبت قرار داده است، به گونه ای که سود دریافتی از این محل افزایشی بوده است.

تعدیل نرخ سود تسهیلات پرداختی به نفع عموم مشتریان، نه تنها رضایت دریافت کنندگان تسهیلات را در پی داشته است، بلکه نوید این را می دهد که با چنین اقداماتی می توان وجهه نظام بانکی را بیش از پیش بهبود بخشید.جدول متوسط نرخ سود تسهیلات پرداختی بانک سینا از سال ۱۳۹۹ تا نیمه نخست سال جاری از کاهش ۰٫۴ درصدی این نرخ حکایت دارد.

برچسب ها : ،