تاریخ انتشار : دوشنبه 21 آذر 1401 - 18:30
کد خبر : 6026

تحقـق ۱۰۰ درصـدی پرداخت تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸در استان گیلان

تحقـق ۱۰۰ درصـدی پرداخت تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸در استان گیلان

مدیر شعب استان گیلان در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان با حضور معاون اقتصادی استانداری از پرداخت بیش از ۱۴۸۵ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در این استان خبرداد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان گیلان ابراهیم واسعی مدیر شعب استان با اشاره به

مدیر شعب استان گیلان در جلسه کمیسیون هماهنگی بانک های استان با حضور معاون اقتصادی استانداری از پرداخت بیش از ۱۴۸۵ میلیارد ریال تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در این استان خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان گیلان ابراهیم واسعی مدیر شعب استان با اشاره به پرداخت این تسهیلات اظهار کرد: در بانک توسعه تعاون همواره رویکرد و رسالت حمایتی حاکم بوده و برنامه ریزی های مجموعه مدیریت بانک همیشه بر پایه پیشبرد اهداف اولویت های دولت و در راستای ارتقاء وضعیت تولید و اشتغال کشور در بخش های اقتصادی مختلف است.

وی ادامه داد : این مدیریت شعب ،بیش از ۱۰۷ درصد پرونده های معرفی شدگان از سوی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و بیش ۹۸ درصد معرفی شدگان از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت و بیش از۹۶ درصد معرفی شدگان از سوی سازمان میراث فرهنگی وگردشگری و بیش از ۹۷ درصد از سوی اداره کل جهاد کشاورزی پرداخت شده است و هدف ما در کمیته اعتباری استان همواره پرداخت صد در صدی پرونده های ارجاعی بوده است .

واسعی تاکید کرد: بانک توسعه تعاون استان گیلان مساعدت حداکثری با متقاضیان این تسهیلات در زمینه های تعاون، صنعت ومعدن، گردشگری و بوم گردی، کشاورزی و … داشته و نقشی مهم را در زمینه حمایت از تولید و اقتصاد استان ایفا کرده که نتیجه آن پرداخت بیش از ۱۴۸۵ میلیارد تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه و ثبت عملکرد نزدیک به صد درصد در این زمینه هستیم .