تاریخ انتشار : یکشنبه 20 آذر 1401 - 23:15
کد خبر : 6012

با حضور مدیرعامل پست بانک ایران؛ نشست بررسی و رفع چالش های استانها برگزار شد

با حضور مدیرعامل پست بانک ایران؛ نشست بررسی و رفع چالش های استانها برگزار شد

دومین نشست بررسی و رفع چالش های استانها در حوزه معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی، عصر روز یکشنبه بیستم آذر ماه سال جاری با حضور بهزاد شیری مدیر عامل، سیداصغر جلیلی نیا و فرهاد بهمنی رئیس و عضو هیات مدیره پست بانک ایران، معاونین ، مدیران ستادی و معین استانها به صورت حضوری و

دومین نشست بررسی و رفع چالش های استانها در حوزه معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی، عصر روز یکشنبه بیستم آذر ماه سال جاری با حضور بهزاد شیری مدیر عامل، سیداصغر جلیلی نیا و فرهاد بهمنی رئیس و عضو هیات مدیره پست بانک ایران، معاونین ، مدیران ستادی و معین استانها به صورت حضوری و مدیریت شعب استان‌ها و مناطق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در ابتدای این نشست معین استانها موارد و سئوالات در استان خود را بیان کردند. 

در ادامه، مدیران حوزه معاونت توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی به چالش ها و سئوالات معین استانها پاسخ های لازم را ارائه نمودند.

در پایان نشست مذکور دکتر شیری مدیرعامل در جمع‌بندی مباحث نسبت به ارائه رهنمودهای لازم در زمینه رفع چالش های مطروحه در حوزه توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی پرداخت.
 

گزارش تصویری