تاریخ انتشار : یکشنبه 20 آذر 1401 - 16:08
کد خبر : 6001

پرداخت بیش از ۹۹ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در بانک تجارت

پرداخت بیش از ۹۹ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج در بانک تجارت

بانک تجارت تا پایان آبان‌ماه امسال بیش از ۹۹ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و ۶۸ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در آبان‌ماه امسال به ۱۰ هزار و ۲۳۳ زوج جوان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده‌ است تا حمایت ویژه‌ای از جوانان به

بانک تجارت تا پایان آبان‌ماه امسال بیش از ۹۹ هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و ۶۸ هزار فقره تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک در آبان‌ماه امسال به ۱۰ هزار و ۲۳۳ زوج جوان تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت کرده‌ است تا حمایت ویژه‌ای از جوانان به منظور امر مقدس ازدواج داشته باشد. از سوی دیگر در این ماه ۲۷ هزار و ۴۰۸ زوج برای دریافت تسهیلات از بانک تجارت تشکیل پرونده داده‌اند که پس از تکمیل مدارک و معرفی ضامنین بر اساس قوانین، تسهیلات خود را دریافت خواهند کرد.

این در حالی است که بانک تجارت با هدف اجرای قانون حمایت از فرزندآوری تعداد ۷۸۹ فقره تسهیلات در بازه زمانی آبان‌ماه به افراد مشمول این طرح پرداخت کرده و ۸۹۵۸ متقاضی نیز در نوبت دریافت این تسهیلات قرار دارند.

بر این اساس بانک تجارت از ابتدای سال جاری تا پایان آبان‌ماه ۹۹۴۳۵ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و ۶۸۷۳۷ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه فرزندآوری پرداخت کرده است.

برچسب ها : ،