تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر 1401 - 22:33
کد خبر : 5804

صدور ۳۱۳ فقره ضمانت‌نامه در آبان‌ماه ۱۴۰۱ در باجه‌های بانکی روستایی منتخب پست بانک ایران

صدور ۳۱۳ فقره ضمانت‌نامه در آبان‌ماه ۱۴۰۱ در باجه‌های بانکی روستایی منتخب  پست بانک ایران

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور ۳۱۳ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و ۸۸۹ میلیارد ریال در ۸۳ باجه بانکی روستایی طرح سفیران، تا پایان آبان‌ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر

امور استان‌ها و بازاریابی پست بانک ایران با انتشار گزارشی از صدور ۳۱۳ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ یک هزار و ۸۸۹ میلیارد ریال در ۸۳ باجه بانکی روستایی طرح سفیران، تا پایان آبان‌ماه سال جاری در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر اساس این گزارش، در مهرماه گذشته، ۸۳ باجه فعال در  این طرح با صدور ۳۱۳ فقره ضمانت‌نامه بانکی، توانسته‌اند بیش از ۱۰۴ میلیارد ریال سپرده نقدی را در بانک جذب کنند که از نظر مبلغ ۶۴۷ درصد و از نظر تعداد ۱۸۶ درصد نسبت به مهرماه رشد داشته است.
بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، در آبان‌ماه گذشته، مدیریت شعب استان اصفهان با ۲۵ باجه بانکی فعال و صدور ۱۴۶ فقره ضمانت‌نامه به مبلغی بیش از ۸۱۰ میلیارد ریال، ۴۲.۹۳ درصد از صدور ضمانت‌نامه‌های کل کشور را به خود اختصاص داده است.
همچنین مدیریت شعب منطقه شرق تهران و استان خراسان رضوی با پنج و هشت باجه فعال در طرح سفیران، به ترتیب با صدور ۲۰ و ۳۷ فقره ضمانت‌نامه به مبالغی بیش از ۳۷۴ و ۱۹۸ میلیارد ریال در رتبه‌های دوم و سوم این طرح قرار دارند.
این گزارش می‌افزاید: مدیریت شعب استان‌های اصفهان، منطقه شرق تهران، خراسان رضوی، فارس و یزد ٨۲ درصد از کل مبالغ ضمانت‌نامه‌های بازاریابی شده در ماه گذشته را به خود اختصاص داده‌اند.
بر اساس آمار منتشر شده امور استان‌ها و بازاریابی بانک، از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه، یک هزار و ۹۵۳ فقره ضمانت‌نامه به مبلغ بیش از۱۸ هزار و ۲۹۸ میلیارد ریال توسط باجه‌های بانکی روستایی در طرح سفیران صادر شده است.