تاریخ انتشار : پنجشنبه 10 آذر 1401 - 18:42
کد خبر : 5774

رئیس جدید شعبه مرکزی یزد معرفی شد

رئیس جدید شعبه مرکزی یزد معرفی شد

مراسم تکریم وشعبه معارفه رئیس شعبه مرکزی یزد برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، حمیدرضا حکمتی نیا، مدیر شعب استان در مراسم معارفه رئیس جدید شعبه مرکزی یزد بابیان این مطلب که تغییرات در سطوح شعب تابعه باهدف پیشبرد اهداف و تعالی بانک دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: بهره‌مندی

مراسم تکریم وشعبه معارفه رئیس شعبه مرکزی یزد برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان یزد، حمیدرضا حکمتی نیا، مدیر شعب استان در مراسم معارفه رئیس جدید شعبه مرکزی یزد بابیان این مطلب که تغییرات در سطوح شعب تابعه باهدف پیشبرد اهداف و تعالی بانک دنبال می‌شود، خاطرنشان کرد: بهره‌مندی از تجربیات ارزشمند روسای شعب جهت تقویت هر چه بیشتر فرآیند خدمات‌رسانی به مشتریان و نیز اعمال اقدامات روبه‌جلو در شعب تابعه ضروری است.

مدیر شعب استان یزد ایجاد تغییر و جابجایی را ازجمله ضرورت‌های یک سازمان پویا دانست و در این رابطه افزود: تغییرات مدیریتی باعث بروز تحولات مثبت و تبادل دانسته ها و همچنین انتقال تجربیات مفید خواهد بود و باید از این تغییرات در جهت تقویت هر چه‌بهتر وضعیت موجود و رسیدن به اهداف متعالی بانک بهره‌مند شد.

در این مراسم از زحمات مجتبی بیطرف ثانی،سرپرست سابق شعبه مرکزی تقدیر و عباس کیان مهر به عنوان سرپرست جدید شعبه مرکزی یزد معرفی شد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی