تاریخ انتشار : یکشنبه 6 آذر 1401 - 12:21
کد خبر : 5643

کارکنان اداره مالیاتی استان فارس به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوستند

کارکنان اداره مالیاتی استان فارس به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوستند

«بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل امور مالیاتی استان فارس و ارائه خدمت به کارکنان این دستگاه خبر داد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک در استان فارس خبر داد: در راستای سیاست‌های

«بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان فارس از انعقاد تفاهمنامه همکاری با اداره کل امور مالیاتی استان فارس و ارائه خدمت به کارکنان این دستگاه خبر داد.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، «بهزاد شمس‌الدینی» مدیر شعب بانک در استان فارس خبر داد: در راستای سیاست‌های اعتباری بانک و افزایش بهره‌مندی اقشار مختلف جامعه از طرح‌های مختلف بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، کارکنان اداره کل امور مالیاتی استان می‌توانند از خدمات و طرح‌های مختلف بانک استفاده کنند.
وی گفت: در راستای صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان، همه خدمات بانک به‌صورت غیرحضوری و بدون مراجعه کارکنان از طریق پیشخوان مجازی انجام خواهد شد.
«محسن مسعودی» معاون توسعه و منابع مدیریت اداره کل امور مالیاتی استان فارس نیز در دیدار با شمس‌الدینی، عنوان کرد: تنوع طرح‌ها و خدمات بانک قرض‌الحسنه مهر ایران موجب خواهد شد کارکنان این مجموعه بدون دغدغه از همه خدمات استفاده کنند.
وی اذعان داشت: برای تأمین رفاه کارکنان اداره کل مالیاتی استان به دنبال طرح‌های مختلفی بودیم که با حمایت‌های بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و با توجه به انتقال حساب حقوق کارکنان اداره کل مالیاتی به این بانک، دستیابی به این هدف امکان‌پذیر شده است.
در پایان جلسه تفاهمنامه همکاری به امضای مدیران ۲ مجموعه رسید.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی