تاریخ انتشار : چهارشنبه 2 آذر 1401 - 14:23
کد خبر : 5589

عملکرد بانک توسعه تعاون در استان مرکزی مطلوب و فراتر از یک بانک توسعه ای است

عملکرد بانک توسعه تعاون در استان مرکزی مطلوب و فراتر از یک بانک توسعه ای است

آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در شهرستان خنداب و به ریاست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری مرکزی برگزار شد از عملکرد بانک توسعه تعاون تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی،وی

آصفری نماینده مردم اراک کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان که در شهرستان خنداب و به ریاست معاون اقتصادی و سرمایه گذاری استانداری مرکزی برگزار شد از عملکرد بانک توسعه تعاون تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی،وی با اشاره به عملکرد ۷۵ درصدی بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی عملکرد این بانک را مطلوب ارزیابی کرد وگفت: رونق مشاغل خانگی می تواند به رفع مشکل بیکاری و بالارفتن توان مالی خانواده ها کمک کند.وی همچنین مشارکت سایر بانک های عامل پرداخت کننده این تسهیلات را جهت تسهیل فرآیند پرداخت خواستار شد.

گفتنی است،از ابتدای تخصیص بودجه تسهیلات مشاغل در استان مرکزی ۱۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به توسعه طرح های اشتغال زایی استان پرداخت شده است.