تاریخ انتشار : سه شنبه 24 آبان 1401 - 13:15
کد خبر : 5296

تبریک و تقدیر مدیرعامل پست بانک ایران از مجموعه کارکنان بانک برای کسب عنوان «برترین بانک دولتی» و «دستگاه اجرایی برتر»

تبریک و تقدیر مدیرعامل پست بانک ایران  از مجموعه کارکنان بانک برای کسب عنوان «برترین بانک دولتی» و «دستگاه اجرایی برتر»

بهزاد شیری مدیرعامل بانک با انتشار پیامی از مساعی و همراهی موثر مجموعه مدیران، کارکنان، مسئولین باجه‌های بانکی روستایی، ذی‌نفعان و بازنشستگان پست بانک ایران در کسب عنوان برترین بانک دولتی و دستگاه اجرایی برتر از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در هفدهمین جشنواره شهید رجایی تقدیر و تشکر کرد. بهزاد شیری مدیرعامل بانک

بهزاد شیری مدیرعامل بانک با انتشار پیامی از مساعی و همراهی موثر مجموعه مدیران، کارکنان، مسئولین باجه‌های بانکی روستایی، ذی‌نفعان و بازنشستگان پست بانک ایران در کسب عنوان برترین بانک دولتی و دستگاه اجرایی برتر از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در هفدهمین جشنواره شهید رجایی تقدیر و تشکر کرد.

بهزاد شیری مدیرعامل بانک با انتشار پیامی از مساعی و همراهی موثر مجموعه مدیران، کارکنان، مسئولین باجه‌های بانکی روستایی، ذینفعان و بازنشستگان پست بانک ایران در کسب عنوان برترین بانک دولتی و دستگاه اجرایی برتر از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی در هفدهمین جشنواره شهید رجایی تقدیر و تشکر کرد.
به گزارش آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران در متن این پیام آمده است:
سپاس خداوندی را که به ما توفیق خدمت داده تا با اهتمام عالی و همدلی برای اقتدار و بالندگی کشور سهیم باشیم و امید داریم با فرصت‌های ایجاد شده و عزم استوار گام‌های موثرتری برای افزایش خدمات مالی و بانکی و جلب رضایت عمومی فراهم و زمینه اعتلاء و موجبات توسعه و ارتقا خدمات‌رسانی مطلوب‌تر برای مردم عزیز کشور را فراهم سازیم.     
لازم می‌دانم ضمن تبریک از مساعی و همراهی موثر مجموعه مدیران، کارکنان، مسئولین باجه‌های بانکی روستایی، ذی‌نفعان و بازنشستگان عزیز در کسب عنوان «برترین بانک دولتی» و «دستگاه اجرایی برتر» از سوی وزارت امور اقتصادی و دارایی، مراتب تقدیر خود را اعلام داشته و از خداوند منان برای همه شما عزیزان آرزوی بهروزی و استمرار خدمتگزاری به مردم فهیم کشور را آرزو دارم.