تاریخ انتشار : سه شنبه 24 آبان 1401 - 11:22
کد خبر : 5293

مدیرعامل بانک صنعت و معدن به منطقه ویژه اقتصادی عسلویه سفر می‌کند

مدیرعامل بانک صنعت و معدن به منطقه ویژه اقتصادی عسلویه سفر می‌کند

دکتر علی خورسندیان به منظور بررسی و نظارت بر طرح های تأمین مالی شده توسط بانک صنعت و معدن به همراه هیأتی از اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل این بانک فردا چهارشنبه بیست و پنجم آبانماه به منطقه ویژه اقتصادی عسلویه سفر می کند. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و

دکتر علی خورسندیان به منظور بررسی و نظارت بر طرح های تأمین مالی شده توسط بانک صنعت و معدن به همراه هیأتی از اعضای هیأت مدیره و هیأت عامل این بانک فردا چهارشنبه بیست و پنجم آبانماه به منطقه ویژه اقتصادی عسلویه سفر می کند.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، دکتر خورسندیان به اتفاق هیأت همراه در این سفر با کارآفرینان و تولیدکنندگان صنایع مختلف به خصوص نفت، گاز و پتروشیمی در خصوص مسایل و چالش های آنان در امر تولید و اشتغال و در مورد لزوم توجه و استفاده از ظرفیت های این منطقه در راستای توسعه صنعتی و اقتصادی کشور به بحث و تبادل نظر می پردازد. 
دکتر خورسندیان و هیأت همراه در این سفر از چندین طرح صنعتی که از سوی این بانک تأمین مالی شده اند، بازدید خواهند کرد و در خصوص نحوه مساعدت بانک و روش های مناسب تأمین مالی این طرح ها به گفتگو می نشینند.