تاریخ انتشار : دوشنبه 23 آبان 1401 - 11:53
کد خبر : 5281

بررسی زمینه های همکاری و تعامل بیشتر بانک توسعه تعاون با صنایع الکترواپتیک صاایران

بررسی زمینه های همکاری و تعامل بیشتر بانک توسعه تعاون با صنایع الکترواپتیک صاایران

در نشست مشترک بانک توسعه تعاون استان اصفهان با صنایع الکترو اپتیک صاایران زمینه های همکاری و تعامل دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان ، سرپرست مدیریت شعب استان با حضور در مجموعه صنایع الکترواپتیک صاایران با مدیران این مجموعه در راستای

در نشست مشترک بانک توسعه تعاون استان اصفهان با صنایع الکترو اپتیک صاایران زمینه های همکاری و تعامل دوجانبه مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان ، سرپرست مدیریت شعب استان با حضور در مجموعه صنایع الکترواپتیک صاایران با مدیران این مجموعه در راستای همکاری و تعامل دوجانبه دیدار و گفتگو کرد

محمدعلی محترم درجمع مدیران صنایع اپتیک گفت : بانک توسعه تعاون بانک جوان و پویایی است که از لحاظ ساختار و امکانات فناوری اطلاعات و نیروی انسانی متعهد،جوان و با تحصیلات عالی است و دارای تنوع خدمات الکترونیکی و بانکی به روز در نظام بانکی است .

وی بیان کرد:رویکرد بانک توسعه تعاون تولید و اشتغال است و در راستای اقتصاد مقاومتی حمایت همه جانبه خود را از فعالان تولیدی به کارخواهد گرفت.

رضایی مدیر عامل صنایع اپتیک مهمترین وظایف هر مجموعه صنعتی و تولیدی را ارائه محصول با کیفیت دانست و افزود تحقق این مهم با تعامل و پشتیبانی مالی بانک‌ها با شرکت‌های تولیدی انجام خواهد شد .

وی گفت : صنایع الکترواپتیک صاایران (صاپا)، به‌عنوان یک شرکت پیشرو در ایجاد صنایع هوشمند و نوآور مبتنی بر ایجاد راهبرد توسعه ملی بر پایه علم، دانش و صنعت هوشمند می باشد و تولیدات متنوعی را در حوزه‌های مختلف چون اجرای پروژه‌های EPC، تولید تجهیزات پزشکی، محصولات اپترونیک، اپتومکانیک، سامانه‌های کمک بازرسی و حفاظت الکترونیک، عینک، شیشه‌های هواپیما و قطار و …را به بازار عرضه کند.

گفتنی است تفاهم نامه بانک و مجموعه صنایع اپتیک در راستای ارائه تسهیلات به پرسنل این مجموعه منعقد شد و در حال اجرا است و مقرر شد به منظور همکاری و تعامل دوجانبه بخشی از منابع این مجموعه نزد شعب استان متمرکز و همچنین سایر فعالیت های خود را ازجمله اعتبار اسنادی ، صدور ضمانت نامه و… را نزد بانک انجام دهد.