تاریخ انتشار : شنبه 21 آبان 1401 - 16:35
کد خبر : 5181

پرداخت الکترونیک سداد کمترین میزان کارتخوان‌های فاقد تراکنش را دارد

پرداخت الکترونیک سداد کمترین میزان کارتخوان‌های فاقد تراکنش را دارد

بر اساس گزارش شاپرک در مهر ماه ۱۴۰۱ شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مقایسه با سایر PSP (شرکت های مجاز در پروسه پرداخت کارتی) همچنان کمترین میزان کارتخوان‌های غیرفعال را دارد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، گزارش اقتصادی شماره ۸۸ شاپرک نشان می‌دهد شرکت پرداخت الکترونیک سداد از زیرمجموعه های

بر اساس گزارش شاپرک در مهر ماه ۱۴۰۱ شرکت پرداخت الکترونیک سداد در مقایسه با سایر PSP (شرکت های مجاز در پروسه پرداخت کارتی) همچنان کمترین میزان کارتخوان‌های غیرفعال را دارد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، گزارش اقتصادی شماره ۸۸ شاپرک نشان می‌دهد شرکت پرداخت الکترونیک سداد از زیرمجموعه های بانک ملی ایران، در نسبت مجموع کارتخوان‌های کم‌تراکنش و فاقد تراکنش مالی به پایانه‌های فعال سیستمی، کمترین میزان این شاخص را به خود اختصاص داده است. لازم به ذکر است، هر چه این شاخص کمتر باشد، نشان دهنده آن است که پی‌اس‌پی مورد نظر عملکرد بهتری به نسبت سایر شرکت‌ها داشته است.بر اساس این گزارش، تنها ۶.۸۵  درصد از کل کارتخوان‌های فعال سیستمی سداد کم تراکنش یا فاقد تراکنش مالی هستند در حالی که در مهرماه ۱۴۰۱ متوسط این شاخص در پی‌اس‌پی‌های کشور عدد ۱۳/۵۵ را نشان می‌دهد.پرداخت الکترونیک سداد در سال جاری غالبا رتبه اول این شاخص را در اختیار داشته است.