تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 آبان 1401 - 11:54
کد خبر : 4928

فعالیت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، انجام کار خیر است

فعالیت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، انجام کار خیر است

معاون اجرایی فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر کرد و گفت: فعالیت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مثابه انجام کار خیر است. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، سرهنگ «مهدی رضوی» معاون اجرایی سردار فرماندهی سپاه شهدا استان آذربایجان غربی ضمن

معاون اجرایی فرمانده سپاه شهدا آذربایجان غربی از عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تقدیر کرد و گفت: فعالیت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به مثابه انجام کار خیر است.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، سرهنگ «مهدی رضوی» معاون اجرایی سردار فرماندهی سپاه شهدا استان آذربایجان غربی ضمن حضور در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با مدیر شعب استان دیدار و گفت‌وگو کرد.
وی در این دیدار با ارزشمند خواندن کمک به نیازمندان جامعه از طریق پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه، خدمت در این بانک را به مثابه انجام کار خیر دانست.
معاون اجرایی فرمانده سپاه شهدا استان آذربایجان غربی در دیدار با مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان با اشاره به اهمیت و جایگاه قرض‌الحسنه در آیات و روایات، از بانک به جهت حرکت در این مسیر قدردانی کرد.
«شهاب تدین» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان نیز با اشاره به رویکرد بانک در ارائه خدمات بانکداری اسلامی، ضمن اشاره به اقدامات بانک در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی همچون تهیه و اهدای تجهیزات پزشکی، خواستار حمایت و مشارکت سپاه شهدا در ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و انتقال حساب‌های این نهاد نزد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران شد.
در پایان این دیدار سرهنگ رضوی با اهدای تندیس از مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان قدردانی کرد.