تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آبان 1401 - 13:51
کد خبر : 4900

شیران رکورد فروش ماهانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان را شکست

شیران رکورد فروش  ماهانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان را شکست

ارزش فروش محصولات شرکت صنایع شیمیایی ایران در ماه های اخیر در یک رکورد زنی مجدد در طول سه دهه فعالیت، در مهرماه سال جاری به بیش از ده هزار میلیارد ریال بالغ گردید که در ازای فروش ۲۶ هزار و ۵۷۸ تن از محصولات این شرکت محقق شده است. به گزارش پایگاه خبری آرمان

ارزش فروش محصولات شرکت صنایع شیمیایی ایران در ماه های اخیر در یک رکورد زنی مجدد در طول سه دهه فعالیت، در مهرماه سال جاری به بیش از ده هزار میلیارد ریال بالغ گردید که در ازای فروش ۲۶ هزار و ۵۷۸ تن از محصولات این شرکت محقق شده است.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع شیمیایی ایران، ارزش فروش ماهانه محصولات شیران در مهر ماه امسال نسبت به مهرماه سال قبل با رقم بیش از ۵ هزار میلیارد ریال معادل ۱۰۲ درصد رشد و در مقایسه با شهریورماه گذشته بیش از ۱۲ درصد رشد را نشان می دهد.
همچنین فروش تجمیعی محصولات شیران نیز طی ده ماه سپری شده از سال مالی جاری (دی ماه سال ۱۴۰۰ تا مهرماه سال جاری) به رقم بی سابقه ۶۰ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال افزایش یافته که در مقایسه با دوره ده ماهه سال مالی قبل با رقم ۱۶ هزار و ۸۷۹ میلیارد ریال حدود ۳۹ درصد رشد داشته است.
گفتنی است، توسعه بازارهای صادراتی، افزایش فروش خارجی محصولات تولیدی و کسب درآمد ارزی بیشتر در سال جاری، موجب افزایش چشمگیر درآمد حاصل از فروش محصولات شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران شده و بازدهی خوبی را برای سهامداران شیران در پایان سال مالی جاری یعنی تا آذرماه ۱۴۰۱ رقم می زند.