تاریخ انتشار : دوشنبه 9 آبان 1401 - 18:27
کد خبر : 4860

خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران به اقشار آسیب پذیر شایسته تقدیر است

خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران به اقشار آسیب پذیر شایسته تقدیر است

در دیدار مدیر بنیاد تعاون زندانیان و مدیر شعب بانک قرض الحسنه مر ایران در استان مازندران، بر گسترش روابط دوجانبه تأکید شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «اسحاق طاهری خنکدار» مدیر شعب بانک در استان مازندران با «سعید طالبی قادیکلایی» سرپرست بنیاد تعاون زندانیان مازندران

در دیدار مدیر بنیاد تعاون زندانیان و مدیر شعب بانک قرض الحسنه مر ایران در استان مازندران، بر گسترش روابط دوجانبه تأکید شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «اسحاق طاهری خنکدار» مدیر شعب بانک در استان مازندران با «سعید طالبی قادیکلایی» سرپرست بنیاد تعاون زندانیان مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.
در این دیدار طاهری خنکدار ضمن اعلام آمادگی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران جهت ارائه خدمات بیشتر به کارکنان بنیاد، زندانیان و خانواده‌های آن‌ها در سطح استان مازندران در قالب طرح همیاران مهر، در رابطه با دیگر طرح‌های بانک نیز توضیحاتی را ارائه کرد.
در ادامه این دیدار مدیر بنیاد تعاون زندانیان استان مازندران با تشکر از حمایت های بانک قرض الحسنه مهر ایران در جهت خدمات رسانی به زندانیان و خانواده‌های آن‌ها در راستای حرفه آموزی، ابراز امیدواری کرد با رویکرد پرمهر و سراسر حمایتی مجموعه مدیریت و کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران نسبت به سازمان و زندانیان، بتوان همکاری‌ها و تعاملات بین دو مجموعه را گسترش داد.