تاریخ انتشار : سه شنبه 3 آبان 1401 - 17:38
کد خبر : 4701

گسترش خدمات بیمه ای در شعب بانک کارآفرین

گسترش خدمات بیمه ای در شعب بانک کارآفرین

مدیر بیمه زندگی شرکت بیمه کارآفرین با اشاره به ارائه انواع خدمات بیمه ای در شعبه بانک کارآفرین کیش در راستای تکمیل زنجیره خدمات بانکی و بیمه ای گفت: بیمه کارآفرین به سیاق سنوات گذشته در نمایشگاه کیش اینوکس۲۰۲۲ در کنار گروه مالی بانک کارآفرین حضور یافت. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک

مدیر بیمه زندگی شرکت بیمه کارآفرین با اشاره به ارائه انواع خدمات بیمه ای در شعبه بانک کارآفرین کیش در راستای تکمیل زنجیره خدمات بانکی و بیمه ای گفت: بیمه کارآفرین به سیاق سنوات گذشته در نمایشگاه کیش اینوکس۲۰۲۲ در کنار گروه مالی بانک کارآفرین حضور یافت.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کارآفرین، پریا فدایی ضمن اشاره به ضرورت گسترش زنجیره ارائه خدمات بیمه ای افزود: بیمه کارآفرین به منظور توسعه خدمت دهی و ارتقای سطح کیفیت پاسخگویی به مشتریان و افزایش رضایتمندی ایشان، از تیرماه سال ۹۴ بعنوان نخستین باجه دائم ارائه کننده خدمات بیمه ای در بانک کارآفرین در جزیره کیش، نماینده دارد.

فدایی در ادامه با اشاره به ترکیب بهینه و استاندار پرتفوی بیمه کارآفرین در صنعت، درخصوص افزایش تعاملات و همکاری میان بانک و بیمه ابراز امیدواری کرد.

 

وی همچنین با اشاره به بازدید مجید بهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی از غرفه بانک و بیمه کارآفرین در کیش اینوکس ۲۰۲۲ گفت: از رویدادهای ارزشمند در این نمایشگاه، حضور رییس کل بیمه مرکزی و هیات همراه در غرفه بانک و بیمه کارآفرین بود که فرصت مغتنمی را جهت مذاکره و ارائه گزارش از آخرین دستاوردها و خدمات بیمه ای این شرکت را فراهم کرد که مورد استقبال رییس کل بیمه مرکزی نیز قرار گرفت.

گفتنی است، مجید بهزادپور رئیس کل بیمه مرکزی در بازدید از نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۲، ضمن بازدید از غرفه بانک و گروه مالی کارآفرین با سهراب صادقی معاون بانکی مدیرعامل، مدیران و کارشناسان بانک کارآفرین و شرکتهای زیر مجموعه گروه مالی بانک دیدار و گفت و گو کرد.

بازدید غاز غرفه کارآفرین