تاریخ انتشار : سه شنبه 3 آبان 1401 - 16:54
کد خبر : 4699

انتشار نسخه جدید «همراه بانک» کشاورزی با قابلیت‌های جدید

انتشار نسخه جدید «همراه بانک» کشاورزی با قابلیت‌های جدید

نسخه جدید اندروید همراه بانک کشاورزی با قابلیت‌های جدید بروزرسانی شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در نسخه جدید اندروید همراه بانک کشاورزی (نسخه ۱.۶.۰) تلاش شده است تا ضمن ارائه سرویس های متنوع و نوین بانکی مورد نیاز مشتریان، درخواست ها و پیشنهادات کاربران تا حد ممکن لحاظ شود .

نسخه جدید اندروید همراه بانک کشاورزی با قابلیت‌های جدید بروزرسانی شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، در نسخه جدید اندروید همراه بانک کشاورزی (نسخه ۱.۶.۰) تلاش شده است تا ضمن ارائه سرویس های متنوع و نوین بانکی مورد نیاز مشتریان، درخواست ها و پیشنهادات کاربران تا حد ممکن لحاظ شود .

بر اساس این گزارش، توسعه و بهبود سرویس های همراه بانک کشاورزی در نسخه وب اپلیکیشن (PWA) نیز ایجاد شده و نسخه اپلیکیشن iOS نیز بزودی منتشر خواهد شد.

این گزارش می افزاید، برخی قابلیت های نسخه جدید همراه بانک کشاورزی  به شرح زیر است:

۱- مدیریت چک‌های صیادی (پیچک) با قابلیت اسکن بارکد و درج خودکار سری و سریال و شعبه چک، امکان عودت چک و دریافت چک های برگشتی و رفع سوءاثر شده

۲- قابلیت انتقال وجه پرداخت لحظه ای (پل) تا سقف ۱۵۰ میلیون ریال

۳- درج جزییات کامل تراکنشها در صورتحساب با قابلیت اخذ صورتحساب در بازه زمانی مورد نظر

۴- مدیریت مالی حساب (PFM) به منظور طبقه بندی نوع واریزی و یا برداشت ها توسط کاربر با امکان درج یادداشت برای هر تراکنش

۵- انتقال وجه از حساب به کارت (فعلا کارت های بانک کشاورزی)

۶-امکان فعال‌سازی رمز یکبار مصرف آفلاین در اپلیکیشن‌های تولید رمز مانند Google authenticator و یا Microsoft authenticator برای انتقال وجوه حساب به حساب، حساب به کارت و پل به منظور سهولت دریافت رمز به ویژه در زمان هایی که دریافت پیامک‌ها با کندی و اختلال مواجه است. (برای استفاده دریافت و نصب یکی از اپلیکیشن های مذکور از استورهای معتبر الزامی بوده و برای فعال‌سازی می بایست از طریق منوی کشویی در گزینه امنیت برنامه اقدام شود)

۷- امکان تعریف و استفاده  مستقیم از توکن نرم افزاری اینترنت بانک از طریق همراه بانک (فعالسازی در منوی امنیت موجود در گزینه کشویی نرم افزار و استفاده در صفحه ورودی نرم افزار)

۸-مدیریت تسهیلات شامل استعلام وضعیت تسهیلات در شبکه بانکی کشور، ضمانت های مشتری و دریافت صورتحساب کارت های اعتباری مرابحه

۹- انتقال وجه بین حساب‌های خود مشتری بدون نیاز به رمز یا کد پیامکی

۱۰- حذف محدودیت سقف مبلغ انتقال وجه بین حساب های خود مشتری

۱۱-امکان افزودن مستقیم حساب جدید به همراه بانک از داخل برنامه

۱۲-استعلام و پرداخت قبوض گاز

شایان ذکر است نسخه جدید اندروید همراه بانک کشاورزی از طریق سایت بانک، فروشگاه های کافه بازار و مایکت قابل دریافت است.