تاریخ انتشار : دوشنبه 2 آبان 1401 - 12:30
کد خبر : 4655

«دیار» به خانواده بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی پیوست

«دیار» به خانواده بانک توسعه تعاون استان خراسان رضوی پیوست

مجتمع فرآورده های لبنی «دیار»، «خوراک دام و طیور صنیع» و «صنایع آرد رضا» به خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون پیوستند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، مدیرشعب استان با حضور در شهرستان قوچان از سه شرکت صنایع لبنی دیار، خوراک دام و طیور صنیع و شرکت

مجتمع فرآورده های لبنی «دیار»، «خوراک دام و طیور صنیع» و «صنایع آرد رضا» به خانواده بزرگ بانک توسعه تعاون پیوستند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، مدیرشعب استان با حضور در شهرستان قوچان از سه شرکت صنایع لبنی دیار، خوراک دام و طیور صنیع و شرکت صنایع آرد رضا بازدید به عمل آورد.

مهدی امین بیدختی در این بازدید ضمن بررسی توانایی های شرکت های مذکور در گفت وگو با مدیران آن نسبت به همکاری با ایشان اعلام آمادگی کرد و همزمان اقدامات لازم برای جذب این واحدهای تولیدی به خانواده بانک توسعه تعاون صورت پذیرفت.

گفتنی است صنایع لبنی دیار یکی از نشان های تجاری معتبر در استان خراسان رضوی است.مدیر شرکت پارس لبن (صاحب نشان دیار) در این دیدارگفت: نشان دیارموفق به اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد ملی ایران و اخذ گواهینامه حلال از وزارت بازرگانی شده و این شرکت دارای گواهینامه (ISO22000-2005) و(ISO9001-2008) و(OHSAS)- (ISO14001-2009)و(HACCP) است.