تاریخ انتشار : یکشنبه 1 آبان 1401 - 14:04
کد خبر : 4593

اعطای بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک مسکن

اعطای بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در بانک مسکن

مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن خبر داد: بانک مسکن در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۱۴هزار و ۵۲ نفر متقاضی که از طریق این بانک اقدام کرده‌اند، اعطا کرده است.مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک

مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن خبر داد: بانک مسکن در شش ماهه اول سال ۱۴۰۱ بیش از ۲۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به ۱۴هزار و ۵۲ نفر متقاضی که از طریق این بانک اقدام کرده‌اند، اعطا کرده است.
مهدی سندگل نظامی مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت بانک مسکن درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا گفت: بانک مسکن در راستای تحکیم کانون خانواده و اجرای سیاست‌های حمایتی دولت سیزدهم در سال جاری اقدام به ارایه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان گرامی کرده است.

وی افزود: بر همین اساس تا تاریخ ۲۴ مهرماه سال جاری ۲۴ هزار و ۹۳۹ نفر در صف انتظار دریافت این تسهیلات در بانک مسکن قرار داشته‌اند. این درحالی است که تا تاریخ مزبور ۴۱ هزار و ۵۳۹ نفر در سایت بانک مسکن ثبت نام کرده‌اند.

سندگل نظامی تصریح کرد: بانک مسکن از ابتدای سال جاری تا تاریخ ۲۴ مهرماه ۲۱ هزار و۴۸۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرده و تعداد افراد تعیین شده در سال ۱۴۰۱ برای دریافت این تسهیلات ۱۶ هزار و ۶۰۰ نفر است.

گفتنی است، یک هزار و ۴۹۹ نفر از متقاضیانی که برای اخذ این تسهیلات از طریق بانک مسکن اقدام کرده‌اند، پس از ثبت‌نام نسبت به دریافت آن انصراف داده‌اند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی