تاریخ انتشار : شنبه 30 مهر 1401 - 17:28
کد خبر : 4542

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت درگذشت دکتر موحد نژاد عضو فقید هیأت مدیره این بانک

پیام مدیرعامل بانک صنعت و معدن به مناسبت درگذشت دکتر موحد نژاد عضو فقید هیأت مدیره این بانک

دکتر علی خورسندیان مدیرعامــل بانــک صنعــت و معــدن بــه مناســبت درگذشـت مرحوم مغفور دکتر علی موحدنژاد عضو فقید هیات مدیره ایــن بانــک، پیام تسلیتی صــادر کــرد. در این پیام آمده است: “انا لله و انا الیه راجعون” بازگشت همه به سوی اوست خبر درگذشت همکار عزیزمان جناب آقای دکتر علی موحدنژاد، موجب تأسف و تألم

دکتر علی خورسندیان مدیرعامــل بانــک صنعــت و معــدن بــه مناســبت درگذشـت مرحوم مغفور دکتر علی موحدنژاد عضو فقید هیات مدیره ایــن بانــک، پیام تسلیتی صــادر کــرد.

در این پیام آمده است:
“انا لله و انا الیه راجعون”
بازگشت همه به سوی اوست
خبر درگذشت همکار عزیزمان جناب آقای دکتر علی موحدنژاد، موجب تأسف و تألم عمیق اینجانب و تمامی همکاران گردید.
زنده یاد دکتر موحدنژاد چهره ای علمی، متخصص، با اخلاق و متواضع بود که فقدان ایشان ضایعه ای بس بزرگ و جبران ناشدنی برای جامعه علمی و اقتصادی، شبکه بانکی کشور و مجموعه بانک صنعت و معدن  است.
وی طی تصدی عضویت هیات مدیره بانک صنعت و معدن و در سمت های پیشین خود در وزارت امور اقتصادی و دارایی، منشأ خدمات بسیار مؤثری برای این بانک و حوزه اقتصادی و صنعتی کشور بود و اهتمامی شایسته برای پیشرفت و اعتلای این میهن اسلامی داشت.
اینجانب با اندوهی بیکران و با پاسداشت تمامی تلاش های خستگی ناپذیر وی، درگذشت این همکار عالیمرتبه را به تمامی همکاران گرامی در مجموعه بانک صنعت و معدن و سازمان های ذیربط و خانواده محترم آن مرحوم مغفور، تسلیت عرض می نمایم و برای روح آن فقید سعید، غفران واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و شکیبایی از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی