تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 مهر 1401 - 2:37
کد خبر : 4494

همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با دانشگاه علوم پزشکی یزد کلید خورد

همکاری بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با دانشگاه علوم پزشکی یزد کلید خورد

با حضور «محسن پدرام» نائب رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و دکتر «¬عمیدالدین خطیبی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد، تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید. به گزارش بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تفاهمنامه همکاری بانک با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در چارچوب طرح

با حضور «محسن پدرام» نائب رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و دکتر «¬عمیدالدین خطیبی» رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد، تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید.
به گزارش بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، تفاهمنامه همکاری بانک با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد در چارچوب طرح مهریار که موضوع آن تشویق پرداخت حقوق سازمان‌هاست به امضا رسید.
بر اساس این تفاهم‌نامه، به میزان ۵ درصد مبلغ کل واریز حقوق ماهانه کارکنان دانشگاه یزد که از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران انجام می‌شود، وام قرض‌الحسنه با کارمزد ۳ درصد به کارکنان دانشگاه پرداخت می‌شود. دوره بازپرداخت این وام‌ها ۱۸ ماه و سقف فردی دریافت وام ۲ میلیارد ریال تعیین شده است.
«محسن پدرام» در جلسه امضای این تفاهم‌نامه گفت: خوشبختانه از زمانی که خزانه‌داری کل کشور مجوز پرداخت حقوق کارکنان دستگاه‌های دولتی توسط بانک‌های قرض‌الحسنه را صادر کرده، شاهد استقبال گسترده سازمان‌ها و نهادهای مختلف در سطح کشور از این موضوع هستیم.
وی اظهار داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نیز با ارائه طرح مهیار، انگیزه سازمان‌ها و نهادها برای پرداخت حقوق کارکنان خود از طریق این بانک را افزایش داده است.
نائب رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران افزود: باعث خشنودی است مجموعه بزرگی همچون دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید صدوقی یزد که با زیرمجموعه‌های خود بیش از ۱۰هزار نفر پرسنل دارد، حقوق کارکنان خود را از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پرداخت می‌کند تا امکان دریافت وام قرض‌الحسنه برای آن‌ها فراهم شود.