تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 مهر 1401 - 23:53
کد خبر : 4484

پیام تبریک سرپرست بانک توسعه تعاون به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

پیام تبریک سرپرست بانک توسعه تعاون به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

محمد شیخ‌حسینی، سرپرست بانک توسعه تعاون، انتصاب سید صولت مرتضوی را به سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت. جناب آقای دکتر سید صولت مرتضوی وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی رای اعتماد و انتخاب شایسته جنابعالی را از سوی مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که

محمد شیخ‌حسینی، سرپرست بانک توسعه تعاون، انتصاب سید صولت مرتضوی را به سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تبریک گفت.

جناب آقای دکتر سید صولت مرتضوی
وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی
رای اعتماد و انتخاب شایسته جنابعالی را از سوی مجلس شورای اسلامی به عنوان وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که خود مبین تعهد، تخصص، وظیفه‌شناسی و جدیت آن برادر بزرگوار می‌باشد، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
بی‌تردید، درایت توأم با تجارب برجسته و گرانقدری که در عالی‌ترین سطوح مدیریتی در پیشینه خود دارید موجبات تقویت و ارتقا بیش‌ازپیش جایگاه رفیع یکی از مهم‌ترین وزارتخانه‌های ایران اسلامی خواهد بود و با حضور تاثیرگذار آن مقام در این جایگاه حساس موجبات پشتیبانی و دلگرمی بیشتر مسئولین و ذی‌نفعان این نهاد پراهمیت که در حوزه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی و از جمله اقتصاد تعاونی کشور خدمت رسانی می‌کنند، فراهم خواهد شد.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بانک توسعه تعاون از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون جنابعالی را در جهت پیشبرد برنامه‌های دولت مردمی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.
محمد شیخ حسینی
سرپرست بانک توسعه تعاون