تاریخ انتشار : سه شنبه 26 مهر 1401 - 17:27
کد خبر : 4430

تمشیت امور شعب استان البرز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به «روح الله منصوری» واگذار شد

تمشیت امور شعب استان البرز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به «روح الله منصوری» واگذار شد

«روح الله منصوری» تمشیت امور شعب استان البرز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را بر عهده گرفت. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک، تمشیت امور مدیریت شعب استان البرز بانک به «روح الله منصوری» سپرده شد.در حکمی که مدیرعامل بانک برای

«روح الله منصوری» تمشیت امور شعب استان البرز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران را بر عهده گرفت.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، با حکم دکتر «سید سعید شمسی‌نژاد» مدیرعامل بانک، تمشیت امور مدیریت شعب استان البرز بانک به «روح الله منصوری» سپرده شد.
در حکمی که مدیرعامل بانک برای منصوری صادر کرده، آمده است: «بدینوسیله تمشیت امور مدیریت شعب استان البرز بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با حفظ سمت تا زمان تعیین مدیر استان، به جناب‌عالی محول می‌گردد.
امید است با توکل به خداوند سبحان، مأموریت خطیر بانک در اجرای بانکداری اسلامی را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های مصوب به انجام رسانید. بایسته است با پیروی از آموزه‌های اسلامی و مبانی علمی، نقشی شایسته در تحقق اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ایفا نمایید.»
پیش از این «هدایت نصراللهی» مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان البرز را بر عهده داشت. وی پس از ۱۴ سال فعالیت در بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و تجربه کردن سمت‌های مختلف در ادارات ستادی و استانی، اکنون در یکی دیگر از بانک‌های کشور مشغول به خدمت شده است.
مدیرعامل بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در حکم پایان کار نصراللهی، خطاب به وی نوشت: «اکنون و در پایان دوران همکاری جناب‌عالی به عنوان مدیریت شعب استان البرز و با توجه به شروع مأموریت جناب‌عالی در سمتی دیگر در شبکه بانکی، شایسته است از زحمات بی‌دریغ و مساعی ارزشمندتان که با همت عالی خود در تحقق دستاوردها و نیل به اهداف عالیه بانک داشته‌اید قدردانی نمایم.
دوام عزت و سربلندی و توفیق روز افزون جناب‌عالی را در تمامی مراحل زندگی از خداوند متعال خواستارم.»