تاریخ انتشار : دوشنبه 25 مهر 1401 - 17:33
کد خبر : 4370

انعقاد تفاهم‌نامه میان بانک توسعه تعاون و شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان

انعقاد تفاهم‌نامه میان بانک توسعه تعاون و شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان

شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون و صادقی مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان تفاهم‌نامه همکاری امضا نمودند. محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه فوق اظهار داشت: این بانک با رویکرد توسعه‌ای در سراسر مناطق جغرافیایی کشور حضور دارد و این قابلیت را دارد تا با سازمان‌ها و نهادهای

شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون و صادقی مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان تفاهم‌نامه همکاری امضا نمودند.

محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه فوق اظهار داشت: این بانک با رویکرد توسعه‌ای در سراسر مناطق جغرافیایی کشور حضور دارد و این قابلیت را دارد تا با سازمان‌ها و نهادهای توسعه‌ای که مخاطبین و ذینفعان چند ده میلیونی در سطح کشور دارند وارد همکاری شده و زمینه را برای تسهیل خدمات ذینفعان مشترک فراهم آورد.
وی افزود: بر این موضوع واقف هستیم که ۴۶ میلیون نفر بیمه شده در سطح کشور از خدمات حمایتی سازمان بیمه سلامت ایرانیان بهره‌مند می‌شوند و شرکت مدیریت سرمایه نیز مطابق ماموریت و رسالت سازمان متبوع، به فعالیت در بازار مالی و سرمایه مشغول است.
شیخ حسینی خاطر نشان کرد: این شرکت همکاری نزدیک با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشته است و رویکرد توسعه‌ای و حمایتی در قبال اقشار مختلف جامعه از جمله اقشار کم‌برخوردار، از نقاط مشترک ماموریت‌ها و رسالت‌های میان بانک و شرکت است.
سرپرست بانک توسعه تعاون تاکید کرد: مطابق این تفاهم‌نامه، بانک توسعه تعاون به معرفی شدگان شرکت انواع خدمات اعتباری و بانکی را ارائه می‌دهد و همکاران استان تهران به ویژه شعبه میرداماد با هماهنگی کامل، مفاد تفاهم نامه را به پیش برده و اجرایی می‌نمایند.شیخ حسینی با اشاره به موضوع تفاهم نامه گفت: گسترش همکاری‌های فی مابین بانک و شرکت به منظور ارائه خدمات بانکی به شرکت و معرفی شدگان محور تفاهم است و بانک نسبت به گشایش حساب برای شرکت و معرفی شدگان و همچنین ارائه خدمات بانکداری اینترنتی اقدام خواهد نمود ،خدمات اعتباری نیز مطابق جدول مورد توافق قابل پرداخت است و امکان تخصیص اعتبار جهت پروژه‌های گردشگری، رفاهی و تعاونی‌های معرفی شده از سوی شرکت از محل قراردادهای عاملیت میان بانک و وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز وجود دارد.
وی تصریح نمود: چنانچه پرداخت حقوق کارکنان شرکت نیز به عهده بانک توسعه تعاون قرار داده شود، این فرصت پیش می‌آید تا کارکنان در صورت تمایل برای دریافت تسهیلات، بتوانند مطابق ضوابط تسهیلات خرد بدون ضامن، از خدمات بانک بهره‌مند شوند.
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: این بانک در پیشبرد تفاهم‌نامه‌ها همواره رویکرد مستمری برای تامین حداکثری رضایت مشتریان دارد.
فتاحی افزود: حضور بانک به عنوان بانک عامل طرح‌های مهم ملی از جمله تسهیلات موضوع بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه و بند(ل) ماده ۲۸ قانون الحاق، این امکان را فراهم می‌آورد تا شرایط برای ارائه خدمات اعتباری مناسب به معرفی شدگان شرکت فراهم باشد.
در ادامه علی صادقی عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان گفت: کارنامه مناسب بانک توسعه تع
اون در عاملیت طرح‌های مهم دولت موجب گردیده تا سازمان‌ها و شرکت‌های حاضر در بخش دولتی و غیر دولتی با بانک وارد همکاری شده تا زمینه برای حمایت از معرفی شدگان پدید آید.
در این جلسه سعید معادی معاون امور استان‌ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون، امید کریمیان نایب رییس هیات مدیره شرکت مدیریت سرمایه بیمه سلامت ایرانیان و یزدان‌مهر عضو هیات مدیره شرکت، غزال شیخ‌زاده رییس شعبه میرداماد و علی کشاورزیان سرپرست معاونت بازاریابی و تجهیز منابع اداره کل امور مشتریان و توسعه بازار نیز مطالبی را در خصوص پیشبرد تفاهم‌نامه مطرح نمودند.