تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 21:17
کد خبر : 4343

رتبه نخست مدیریت شعب استان کردستان، در افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی

رتبه نخست مدیریت شعب استان کردستان، در افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی

مدیریت شعب استان کردستان در مردادماه سال جاری، با افزایش شش هزار و ۵۳۶ دستگاه پایانه فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران رتبه اول رشد این شاخص را در تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال ۱۴۰۱بدست آورد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق

مدیریت شعب استان کردستان در مردادماه سال جاری، با افزایش شش هزار و ۵۳۶ دستگاه پایانه فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران رتبه اول رشد این شاخص را در تحقق اهداف کمی، پایش و پویش سال ۱۴۰۱بدست آورد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، بر طبق گزارش اداره کل آمار و بودجه و اعلام اداره کل بازاریابی و توسعه بازار، مدیریت شعب استان کردستان با تحقق ۱۲۱.۳ درصد در رتبه نخست و مدیریت شعب استان‌های گلستان و فارس به ترتیب با ۱۱۱.۸ و ۱۰۱.۸ درصد در جایگاه دوم و سوم، افزایش تعداد پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران در مردادماه گذشته قرار گرفتند.
بر اساس این گزارش، مدیریت شعب استان‌های گلستان و فارس در مرداد ماه سال جاری، به ترتیب هفت هزار و ۷۵۹و ۱۵ هزار و ۹۳ دستگاه پایانه فروشگاهی را راه اندازی کرده‌اند.
بر اساس این آمار، سرانه تعداد پایانه‌های فروشگاهی متصل به حساب‌های پست بانک ایران در تمام استان‌ها در مردادماه بیش از ۷۱.۶ درصد از اهداف کمی برنامه پایش و پویش سال جاری رشد داشته است.