تاریخ انتشار : یکشنبه 24 مهر 1401 - 11:46
کد خبر : 4309

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران: «ملی پلاس» مظهری از آینده شعب بانک هاست

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران: «ملی پلاس» مظهری از آینده شعب بانک هاست

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: هدف از راه اندازی ملی پلاس، ایجاد و معرفی یک فضای ارتباطی جدید به مشتریان بود و این شعب، مظهری از آینده شعب بانک ها هستند. عباس شفیعی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با اشاره بر لزوم تغییر شیوه بانکداری امروز افزود:

رییس هیات مدیره بانک ملی ایران گفت: هدف از راه اندازی ملی پلاس، ایجاد و معرفی یک فضای ارتباطی جدید به مشتریان بود و این شعب، مظهری از آینده شعب بانک ها هستند.

عباس شفیعی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران با اشاره بر لزوم تغییر شیوه بانکداری امروز افزود: در مطالعات جهانی صورت گرفته برای ترسیم نمایه بانک ها بعد از کرونا اشاره شده که کرونا را می توان یک مبدا تاریخی در کسب و کارها و تحولات دیجیتال در نظر گرفت. ضمن اینکه تصاویر ارایه شده در این مطالعه از بانک های آینده نیز تقریبا شبیه با فضای ملی پلاس بوده که بانک ملی ایران آن را ارایه کرده است. وی تصریح کرد: هدف ما در ملی پلاس، ایجاد و معرفی یک فضای ارتباطی جدید به مشتریان بود که فکر می کنم در این زمینه نیز موفق بوده ایم چرا که واکنش های خوبی از مشتریان هدف دریافت کردیم. از طرفی، بانک های دیگر نیز الگوی خوبی دریافت کردند و این امر نه تنها مسئولیت را متوجه بانک ملی بلکه صنعت بانکداری کرد که مشتریان از ما انتظارات و توقعات جدیدی دارند. بخشی از این توقعات را بانک در ملی پلاس پاسخ داده است.شفیعی ادامه داد: بانک ملی ایران این فضای جدید را در ملی پلاس ایجاد کرده و قطعا شاهد آن خواهیم بود که مشتریان در فضای جدید، انتظارات جدیدی هم از ما دارند. این امر مسئولیت ما را سنگین می کند.رییس هیات مدیره بانک ملی ایران با بیان اینکه با تدابیر دکتر فرزین مدیر عامل بانک امسال فعالیت دانش بنیان ها را در این شعب متمرکز کردیم، تاکید کرد: می توانیم با برنامه ریزی به توسعه و ارتقای کارکرد ملی پلاس فکر کنیم و ارزیابی بنده در این زمینه مثبت است. وی اضافه کرد: پیش بینی شده که بتوانیم در سایر شعب هم این جایگاه را داشته باشیم. به طور مشخص، شعبه محمودآباد و شعبه کاشان در حال تغییر کاربری و تبدیل به شعب ملی پلاس هستند. ضمن اینکه مکان یابی های دیگری نیز در سایر استان ها برای راه اندازی شعب دانش بنیان صورت می گیرد. شفیعی با اشاره به راه اندازی سومین شعبه دانش بنیان بانک ملی ایران در پارک علم و فناوری پردیس ابراز کرد: شعبه پارک علم و فناوری، شعبه مناسبی بود تا در قالب یک شعبه دانش بنیان به فعالیت خود ادامه دهد.وی در پاسخ به این سوال که آیا ملی پلاس می تواند الگویی برای سایر بانک ها باشد؟ خاطر نشان کرد: صرف نظر از فضای رقابتی، بانک های دیگر هم می توانند از مسیری که بانک ملی ایران ایجاد کرده استفاده کنند. به نظر می رسد مشتریان هدف ما این توقع را از سایر بانک ها نیز داشته باشند.