تاریخ انتشار : دوشنبه 18 مهر 1401 - 12:56
کد خبر : 4188

حمایت ۷۱ هزار میلیاردی بانک کشاورزی از کشت محصولات بهاره و پاییزه در سال جاری

حمایت ۷۱ هزار میلیاردی بانک کشاورزی از کشت محصولات بهاره و پاییزه در سال جاری

بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا ابتدای مهرماه با پرداخت حدود ۷۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات زراعت، از کشت محصولات بهاره و پاییزه و تحکیم پایه های امنیت غذایی کشور حمایت کرده است. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال جاری تا نهم

بانک کشاورزی از ابتدای سال جاری تا ابتدای مهرماه با پرداخت حدود ۷۱ هزار میلیارد ریال تسهیلات زراعت، از کشت محصولات بهاره و پاییزه و تحکیم پایه های امنیت غذایی کشور حمایت کرده است.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک کشاورزی، شعب این بانک در سراسر کشور از ابتدای سال جاری تا نهم مهرماه ۷۰ هزار و ۸۷۷ میلیارد ریال تسهیلات زراعت برای کشت محصولات بهاره و پاییزه به کشاورزان پرداخت کرده اند که در مقایسه با مقطع مشابه در سال گذشته ۶۴ درصد رشد داشته است.

شایان ذکر است این تسهیلات با معرفی سازمان جهاد کشاورزی، بر اساس سطح کشت و نوع محصول و به منظور پیشبرد عملیات فیزیکی آماده سازی زمین برای کشت، خرید بذر و نهاده های کاشت و نیز پوشش هزینه های مربوط به استفاده از ماشین آلات و ادوات کاشت بذر، به کشاورزان پرداخت می شود.