تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مهر 1401 - 19:28
کد خبر : 4164

بانک توسعه تعاون ۵۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نهاد های حمایتی پرداخت کرد

بانک توسعه تعاون ۵۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نهاد های حمایتی پرداخت کرد

بانک توسعه تعاون تا یازدهم مهرماه سال جاری ۵۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نهادهای حمایتی پرداخت کرد. بانک توسعه تعاون به عنوان بانک عامل در طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری بیش از ۳۱ هزارمیلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که از این میزان بیش از ۵۶۰۰ میلیارد ریال به معرفی شدگان نهادهای

بانک توسعه تعاون تا یازدهم مهرماه سال جاری ۵۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به مددجویان نهادهای حمایتی پرداخت کرد.

بانک توسعه تعاون به عنوان بانک عامل در طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری بیش از ۳۱ هزارمیلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است که از این میزان بیش از ۵۶۰۰ میلیارد ریال به معرفی شدگان نهادهای حمایتی اختصاص یافته است. از ناحیه این میزان تسهیلات پرداختی ۱۳ هزار و ۱۶۵ طرح از سوی مددجویان در سراسر کشور راه اندازی شده است.
به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک توسعه تعاون بررسی عملکرد شعب بانک توسعه تعاون در سراسر کشور نشان می‌دهد، استان خراسان رضوی با ۸۱۶ طرح، فارس با ۸۰۳، آذربایجان شرقی با ۷۴۸، کرمانشاه با ۶۷۲ و کرمان با ۵۹۲ طرح در رتبه‌های اول تا پنجم تعداد طرح‌های مشمول پرداخت تسهیلات قرار دارند.
استان فارس با ۳۸۴ میلیارد ریال، خراسان رضوی با ۳۷۲ میلیارد، آذربایجان شرقی با ۳۰۶ میلیارد، کرمانشاه با ۲۷۶ میلیارد و خوزستان با ۲۶۱ میلیارد ریال در رتبه‌های اول تا پنجم میزان پرداخت تسهیلات قرار دارند.
در ابتدای شهریورماه امسال در همایش «یاوران اشتغال و خودکفایی» که با حضور رئیس و اعضای هیات امنای کمیته امداد، مدیران بانک مرکزی و مقامات شبکه بانکی برگزار شد، سیدمرتضی بختیاری از محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون تقدیر به عمل آورد.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی