تاریخ انتشار : شنبه 9 مهر 1401 - 16:32
کد خبر : 3957

بانک ملی ایران به پویش «همه حاضر» پیوست

بانک ملی ایران به پویش «همه حاضر» پیوست

بانک ملی ایران همزمان با سال تحصیلی جدید، به پویش خرید نوشت‌افزار برای یک میلیون دانش‌آموز مناطق محروم «همه حاضر» پیوست. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این پویش با شعار «هم من هم دوستم!» در حال برگزاری است و والدین می‌توانند در کنار خرید نوشت افزار برای فرزندان‌شان، برای خرید

بانک ملی ایران همزمان با سال تحصیلی جدید، به پویش خرید نوشت‌افزار برای یک میلیون دانش‌آموز مناطق محروم «همه حاضر» پیوست.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، این پویش با شعار «هم من هم دوستم!» در حال برگزاری است و والدین می‌توانند در کنار خرید نوشت افزار برای فرزندان‌شان، برای خرید نوشت افزار مورد نیاز کودکان و دانش آموزان مناطق محروم نیز اقدام کنند.
در این‌ پویش قرار است یک میلیون بسته لوازم التحریر با مشارکت نهادهای خیریه و گروه‌ های جهادی توزیع شود تا دانش آموزی به علت هزینه نوشت افزار از مدرسه باز نماند و بخشی از بار مردم نیازمند کاسته شود.
این پویش تنها به تامین ملزومات تحصیلی و نوشت افزار محدود نمی‌شود بلکه با شور و نشاطی که در دانش‌آموزان کم‌بضاعت به وجود می‌آورد، می تواند آنها را به درس خواندن و تحصیل تشویق کند.
مشتریان گرانقدر بانک ملی ایران می‌توانند برای خوشحالی هر چه بیشتر یک میلیون دانش‌آموز نیازمند و کم برخوردار و مشارکت در این پویش خیرخواهانه به سایت https://hamehhazer.ir مراجعه کنند.