تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 مهر 1401 - 16:33
کد خبر : 3915

انتشار شماره جدید سفیر در آغاز ۹۴ سالگی بانک ملی ایران

انتشار شماره جدید سفیر در آغاز ۹۴ سالگی بانک ملی ایران

شماره ۲۹۵ نشریه داخلی سفیر در آغاز ۹۴ سالگی بانک ملی ایران برای علاقه مندان و مخاطبان منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این شماره نشریه، گزارشی از مجمع سالیانه بانک منتشر شد و در ادامه دکتر محمدرضا فرزین در یادداشتی نقش بانک ملی ایران در

شماره ۲۹۵ نشریه داخلی سفیر در آغاز ۹۴ سالگی بانک ملی ایران برای علاقه مندان و مخاطبان منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این شماره نشریه، گزارشی از مجمع سالیانه بانک منتشر شد و در ادامه دکتر محمدرضا فرزین در یادداشتی نقش بانک ملی ایران در راه اندازی پیکره نظام بانکی را به رشته تحریر در آورده است.
همچنین محمود خادمیان رییس صندوق پس انداز ملی ایران از اهتمام جدی بانک برای تحقق مسئولیت های اجتماعی سخن می گوید و محمود امیری فرد رییس بانک کارگشایی در گفت و گویی اقدامات این بانک جهت گره گشایی از نیازهای فوری و ضروری مردم به ویژه افراد آسیب پذیر را عنوان می کند.
برگ خاطرات حبیب اله کریمی همکار بازنشسته بانک، گپ و گفت با سید نبی اله میرمجیدی امانت دار کاخ سردار اسعد بختیاری، گفت و گو با مهران صمدی فر همکار جانباز جنگ تحمیلی، گفت و گو با هرمز پاکدامن بنیانگذار صنعت کلوچه و محصولات نادری و مصاحبه با دکتر حمید جمالی رییس بیمارستان بانک درباره راه اندازی کلینیک های مختلف از دیگر بخش های این شماره سفیر است.
این شماره نشریه در ۷۶ صفحه و در دو بخش فارسی و انگلیسی در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.
برای دسترسی به نسخه دیجیتال سفیر می توانید به بخش نشریات در پورتال خبری بانک ملی ایران مراجعه کنید.