تاریخ انتشار : چهارشنبه 6 مهر 1401 - 12:31
کد خبر : 3892

محمد رضا شریفی سرپرستی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون در خراسان شمالی را بر عهده گرفت

محمد رضا شریفی سرپرستی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون در خراسان شمالی را بر عهده گرفت

با حضور عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون، حکم سرپرستی مدیریت شعب خراسان شمالی به محمد رضا شریفی تقدیم گردید. محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم تکریم مدیر پیشین و سرپرست جدید مدیریت شعب خراسان شمالی اظهار داشت: محصولات متنوع اعتباری و بانکی و سیاست ها و آیین نامه های

با حضور عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون، حکم سرپرستی مدیریت شعب خراسان شمالی به محمد رضا شریفی تقدیم گردید.

محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم تکریم مدیر پیشین و سرپرست جدید مدیریت شعب خراسان شمالی اظهار داشت: محصولات متنوع اعتباری و بانکی و سیاست ها و آیین نامه های کاربردی در اختیار واحدهای اجرایی و شعب قرار گرفته است و همکاران استان و روسا و کارکنان شعب می توانند نیاز مالی و بانکی مشتریان و متقاضیان را تامین نمایند.
وی افزود: ۳۲ سال از سابقه اجرایی صندوق و بانک گذشته و در این سال‌ها روند رو به جلوی بانک کاملا مشخص و مشهود بوده است.
ایرانی خاطر نشان کرد: در ابتدای تاسیس بانک، برخی مسئولیت های تخصصی به نیروی انسانی بانک قابل واگذاری نبود، و با گذشت زمان و کسب تجارب لازم، تمامی مسئولیت های مهم به نیروهای بومی بانک سپرده می شود.
این مقام بانکی گفت: باعث مسرت است که امروزه در این بانک هرگونه تغییرات از افراد و همکاران خود بانک انتخاب می شود و این در خصوص سمت های راس بانک گرفته تا پست های پایین تر مصداق پیدا می کند که این یک افتخار بزرگ است.
ایرانی تصریح کرد: نظام بانک امروز تکالیف زیادی بر عهده دارد که از جمله می توان به تکالیف بودجه ای و پرداخت تسهیلات کارآمد و تجهیز مناسب منابع اشاره کرد.
عضو هیات مدیره تاکید کرد: برخی مسائل و چالش ها است که در کل نظام بانکی مصداق پیدا نموده است و بانک ها در تلاش هستند تا با در پی گرفتن برنامه های اثربخش، انضباط مالی و نقدینگی را رعایت نمایند و از ناترازی ها و کسری ها جلوگیری کنند.
در این جلسه محمد جعفر ایرانی با تشکر از زحمات چندین ساله محمد ندری گفت: عملکرد استان موجب گردیده بخش های اقتصادی استان به رشد و ارتقاء مناسبی دست یابند و خصوصا پرداخت تسهیلات تکلیفی که به نتایج خوبی منجر گردیده است.
وی باتبریک وآرزوی موفقیت برای محمد رضا شریفی گفت: ایشان از قدیمی ترین و موفق ترین مدیران استان است که با تجربه مناسب، بعنوان سرپرست مدیریت شعب خراسان شمالی منصوب شده اند.
احمد محمدی سرپرست مدیریت امور اعتباری و سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست بانک نیز در حضور همکاران مدیریت شعب و روسای شعب استان مطالب مهمی را مطرح نمودند.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر به محمد ندری بیابانی، حکم سرپرستی محمد رضا شریفی به امضای شیخ حسینی سرپرست بانک نیز توسط عضو هیات مدیره بانک اهدا شد.شریفی در کارنامه خود پیش از این مدیر شعب خراسان شمالی، معاون مدیریت شعب خراسان شمالی، معاون مدیریت شعب خراسان رضوی و مدیر شعب استان گلستان نیز بوده است.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی