تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مهر 1401 - 12:11
کد خبر : 3884

سازمان نظام مهندسی ساختمان سمنان به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست

سازمان نظام مهندسی ساختمان سمنان به جمع مشتریان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران پیوست

«شهریار سکوتی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سمنان از پیوستن سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان، به جمع مشتریان بانک خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مدیر شعب استان سمنان در نشست امضای این تفاهم‌نامه که در قالب طرح «اعتبار در حساب جاری»

«شهریار سکوتی» مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان سمنان از پیوستن سازمان نظام مهندسی ساختمان این استان، به جمع مشتریان بانک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، مدیر شعب استان سمنان در نشست امضای این تفاهم‌نامه که در قالب طرح «اعتبار در حساب جاری» به امضا رسید، گفت: با توجه به لزوم ترویج هرچه بیشتر سنت قرض‌الحسنه و گسترش شمولیت خدمات بانک که کاملاً عام‌المنفعه است و همچنین نیاز سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سمنان به خدمات خاص و ویژه برای اعضا و پرسنل خود، این تفاهم‌نامه همکاری به امضا رسید.
«محمود اسکندری» نائب رئیس اول سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز در همین راستا بیان داشت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران خدمات خوبی را در این سال‌ها به مردم ارائه کرده و باید گفت بانکداری اسلامی به معنای واقعی کلمه در این بانک انجام می‌شود.
وی افزود: ما بنا داریم از این خدمات خوب برای همکارانمان در سازمان نظام مهندسی ساختمان استفاده کنیم و مشکل آن‌ها را در زمینه وام و خدمات بانکی به‌طور کامل حل کنیم.

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی