تاریخ انتشار : یکشنبه 3 مهر 1401 - 9:48
کد خبر : 3840

افزایش رفاه کارکنان شرکت های زیرمجموعه گل گهر با وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران

افزایش رفاه کارکنان شرکت های زیرمجموعه گل گهر با وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران

«حسین خزاعی» مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کرمان از افزایش رفاه پرسنل شرکت های زیرمجموعه گل گهر با برخورداری از سبد محصولات و طرح های متنوع وامی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «حسین خزاعی» مدیرشعب استان کرمان در دیدار با «زید

«حسین خزاعی» مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان کرمان از افزایش رفاه پرسنل شرکت های زیرمجموعه گل گهر با برخورداری از سبد محصولات و طرح های متنوع وامی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، «حسین خزاعی» مدیرشعب استان کرمان در دیدار با «زید آبادی» مدیر مالی و «زمانی» معاون مالی شرکت گل گهر به نقش و تاثیر خدمات این بانک در رفع مایحتاج ضروری و بهبود معیشت کارکنان تاکید کرد.
وی ضمن تشریح طرح های «مهریار»، «بیمه عمر مانده بستانکار» و همچنین بیان مزایای پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان از طریق شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران، گفت: آمادگی داریم تا با استفاده از ظرفیت های این بانک و در چارچوب ضوابط و مقررات بانکی به کارکنان مجموعه گل گهر وام های قرض الحسنه پرداخت کنیم.
در ادامه، زید آبادی مدیر مالی گل گهر از درصد پایین کارمزد وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران استقبال کرده و دریافت وام با نرخ های بالا جهت حل برخی مشکلات اقتصادی را از چاله درآمدن و به چاه افتادن تشبیه کرد.