تاریخ انتشار : شنبه 2 مهر 1401 - 17:09
کد خبر : 3814

حضور پرسنل بانک توسعه تعاون به عنوان مدیران ارشد نظام بانکی موجب سربلندی است

حضور پرسنل بانک توسعه تعاون به عنوان مدیران ارشد نظام بانکی موجب سربلندی است

سرپرست بانک توسعه تعاون در مراسم تکریم عضو پیشین هیات مدیره بانک، حضور پرسنل بانک به عنوان مدیران ارشد سایر بانک‌ها را موجب سربلندی دانست محمد شیخ حسینی در این مراسم گفت: این مورد که مدیران ارشد بانک با تجارب، صلاحیت و کارآمدی در جایگاه‌های ارشد مدیریتی بانک‌های دیگر قرار می‌گیرد نشان دهنده بلوغ و

سرپرست بانک توسعه تعاون در مراسم تکریم عضو پیشین هیات مدیره بانک، حضور پرسنل بانک به عنوان مدیران ارشد سایر بانک‌ها را موجب سربلندی دانست

محمد شیخ حسینی در این مراسم گفت: این مورد که مدیران ارشد بانک با تجارب، صلاحیت و کارآمدی در جایگاه‌های ارشد مدیریتی بانک‌های دیگر قرار می‌گیرد نشان دهنده بلوغ و پیشرفت بانک است و حضور همکاران در جایگاه‌های ممتاز شبکه بانکی موجب سربلندی است.
وی خاطر نشان کرد: بانک توسعه تعاون طی ادوار گذشته برنامه‌های متنوعی برای نیروهای انسانی داشته و در واقع برای پرسنل خود سرمایه گذاری کرده است و این که نیرو پس از طی مدارج پیشرفت و در وضعیت مناسب به لحاظ تجربه و سرآمدی، برای ادامه خدمت به سازمان دیگر انتقال یابد، تا حدی به لحاظ مدیریت سرمایه انسانی واجد مطلوبیت نمی‌باشد، با این حال نقل و انتقال مدیریتی در سطح شبکه بانکی رایج است و باید تلاش شود همان گونه که نیروی ممتاز از بانک انتقال می‌یابد، نیروهایی که به جایگاه ارشد بانک وارد می‌شوند نیز در سطح ممتاز و کارآمدی باشند.
سرپرست بانک توسعه تعاون تاکید کرد: آقای عصارزاده با کارنامه‌ای مناسب در جایگاه‌های تخصصی، اجرایی و مدیریتی بانک توسعه تعاون به عنوان عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن منصوب گردیده است و امید است در این جایگاه نیز منشا اثرات مثبت باشد.
سید باقر فتاحی رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: آقای عصارزاده همواره رویکرد فرآیند محور و بهینه‌سازی فرآیندها به مسائل اجرایی و تصمیم‌سازی داشته است و ساماندهی وضعیت دستگاه‌های خودپرداز و پایانه فروش و پیشبرد بسیاری از مولفه‌های اثرگذار بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال از مهمترین دستاوردهای ایشان بوده است.
فتاحی افزود: صداقت و شهامت و دفاع از کیان و منافع بانک در منش و رفتار ایشان مشهود بوده است و تجربه و تخصص و دقت در ابعاد مختلف کار از ویژگی‌های مثبت ایشان است.
محمد جعفر ایرانی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در مجموعه‌ای که اعتقاد به کار تیمی و خلق ارزش دارد، سرمایه انسانی جایگاهی ویژه دارد و بسیاری از پیشرفت‌ها و نوآوری‌های سازمانی با ایفای نقش نیروی انسانی حاصل می‌شود.
ایرانی افزود: بعد عملکردی و تخصصی آقای عصارزاده در مناصب گوناگون مدیریتی در کنار بعد عاطفی، انسانی و اخلاقی ایشان موجب گردیده عملکرد ایشان در جایگاه‌های مختلف ممتاز و درخشان باشد.
امیر هوشنگ عصارزاده عضو پیشین هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: در هر سمت و جایگاهی که مشغول باشم، خود را عضوی از مجموعه بانک توسعه تعاون می‌دانم و تلاش می‌کنم سفیر موفقی از این بانک در سطح شبکه بانکی باشم.
در این جلسه ایرج شیخ زاده معاون مدیرعامل در امور برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، محمد مهدی احمدی معاون مدیرعامل در امور حقوقی و نظارت، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، احمد محمدی سرپرست مدیریت امور اعتباری، صیاد رحمان پور سرپرست مدیریت امور استان ها و شعب، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست، علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، پرویز اسدی ماهفروزی مدیر امور حقوقی، فرشید طهمورثی مدیر امور بین الملل و شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط عمومی نیز مطالبی را مطرح نمودند. .
گفتنی است امیر هوشنگ عصارزاده عضو پیشین هیات مدیره بانک توسعه تعاون با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی اخیرا به عنوان عضو هیات مدیره بانک صنعت و معدن منصوب گردید.