تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 شهریور 1401 - 18:09
کد خبر : 3590

پیام تسلیت مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

پیام تسلیت مدیر عامل پست بانک ایران به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به ملت شریف ایران، ذی نفعان، همکاران، سهامداران، مشتریان، بازنشستگان، مسئولان باجه های بانکی روستایی و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد. متن پیام تسلیت دکتر شیری بدین شرح است:  موعد اربعین

دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران ضمن تسلیت فرارسیدن اربعین سالار و سرور شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به ملت شریف ایران، ذی نفعان، همکاران، سهامداران، مشتریان، بازنشستگان، مسئولان باجه های بانکی روستایی و خانواده بزرگ پست بانک ایران، پیامی به همین مناسبت صادر کرد.

متن پیام تسلیت دکتر شیری بدین شرح است: 
 موعد اربعین از راه می‌رسد که واقعه عظیم عاشورا را تداوم بخشد و تسکینی بر جراحت دل‌های مومنان شود تا نهضت حسینی سرمشقی برای آزادگان جهان باشد.
در حقیقت اربعین، مهمترین واقعه اثرگذار در امتداد عاشورا و حماسه جاوید و سیر تاریخ و چراغ راه اسلام است که با گذشت سالهای سال جلوه هایی تازه یافته تا جان و دل مریدان سالار شهیدان را با شکوه اتحاد و انسجام به هم پیوند زند. 
ضمن گرامیداشت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین (ع)، فرار رسیدن اربعین حسینی را به پیشگاه ملت شریف ایران و خانواده‌ی بزرگ پست‌بانک ایران تسلیت عرض کرده و سربلندی و پیروزی امت اسلام را از درگاه خداوند عالمیان خواهانیم.

بهزاد شیری
مدیرعامل پست‌بانک‌ایران