تاریخ انتشار : سه شنبه 22 شهریور 1401 - 2:12
کد خبر : 3541

قدردانی وزیر کشور از تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران

قدردانی وزیر کشور از تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران

وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی مهران با اشاره به ضرورت کمک رسانی و ارائه خدمات گسترده به زوار اربعین حسینی، گفت: قدردان تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران هستیم. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، احمد وحیدی در این بازدید که به منظور بررسی آخرین وضعیت

وزیر کشور در بازدید از پایانه مرزی مهران با اشاره به ضرورت کمک رسانی و ارائه خدمات گسترده به زوار اربعین حسینی، گفت: قدردان تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران هستیم.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک شهر، احمد وحیدی در این بازدید که به منظور بررسی آخرین وضعیت تردد زائران و رسیدگی به نحوه ارائه خدمات صورت گرفت؛ در دیدار با محمد قنبری رئیس اداره تدارکات و نماینده بانک شهر در ستاد اربعین تاکید کرد: با خدمات ارائه شده از سوی بانک شهر و سازمان های مختلف، شاهد افزایش رضایتمندی هموطنان از خدمات ارائه شده در مرزهای کشور هستیم.
وحیدی با بیان اینکه توزیع اقلام غذایی و تامین آب به صورت منظم در مرز مهران صورت می گیرد، گفت: خوشبختانه هم اکنون مشکلی در تأمین آب شرب زائران اربعین حسینی نداریم.
وزیر کشور در پایان با قدردانی از تلاش های کارکنان بانک شهر در مرز مهران بر کمک رسانی و خدمات گسترده تمامی سازمان ها به زوار تاکید کرد.
این گزارش می افزاید، محمد قنبری رئیس اداره تدارکات و نماینده بانک شهر در ستاد اربعین نیز گزارش کاملی از فعالیت ها و اقدامات این بانک در مرز مهران ارائه داد.

برچسب ها : ،