تاریخ انتشار : یکشنبه 20 شهریور 1401 - 7:31
کد خبر : 3428

ارز اربعین در شعب منتخب بانک سینا عرضه می‌شود

ارز اربعین در شعب منتخب بانک سینا عرضه می‌شود

سرپرست مدیریت امور بین‌الملل بانک سینا گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهینه به زائران اربعین حسینی، شعب منتخب این بانک اقدام به فروش ارز اربعین به زائران و مسافران کربلای معلی می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، امیر محمداصفهانی افزود: طبق بخشنامه بانک مرکزی و به منظور

سرپرست مدیریت امور بین‌الملل بانک سینا گفت: در راستای ارائه خدمات مطلوب و بهینه به زائران اربعین حسینی، شعب منتخب این بانک اقدام به فروش ارز اربعین به زائران و مسافران کربلای معلی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک سینا، امیر محمداصفهانی افزود: طبق بخشنامه بانک مرکزی و به منظور تسهیل شرایط عزیمت زائران به کربلای معلی دو شعبه امیرآباد شمالی و شعبه میدان مادر این بانک در تهران اقدام به فروش ارز به مبلغ یکصد دلار می‌کنند.
وی تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند برای خرید ارز با همراه داشتن اصل کارت ملی و ارائه پرینت ثبت‌نام در سامانه سماح و اخذ کد رهگیری به دو شعبه این بانک مراجعه کنند.
گفتنی است صرافی سینا نیز واقع در خیابان فاطمی غربی بعد از خیابان کارگر، نسبت به تامین ارز مسافران و زائران حرم سیدالشهدا(ع) اقدام می کند و متقاضیان می‌توانند برای دریافت ارز به این شرکت مراجعه کنند.

برچسب ها : ،

دریافت شماره شبا بولتن اخبار بانک کامل ترین اخبار بیمه کامل ترین اخبار بیمه اخبار وام و تسهیلات

پیشنهادی