تاریخ انتشار : شنبه 19 شهریور 1401 - 19:44
کد خبر : 3410

تقدیر وزارت اقتصاد از پیاده سازی ابزارهای نوین بانکی در بانک ملی ایران

تقدیر وزارت اقتصاد از پیاده سازی ابزارهای نوین بانکی در بانک ملی ایران

وزارت امور اقتصادی و دارایی از پیاده سازی ابزارهای نوین بانکی در بانک ملی ایران تقدیر کرد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در متن تقدیر سید عباس حسینی معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزیر اقتصاد آمده است:نظر به حسن تعاملات فی مابین و تلاش ها و همکاری

وزارت امور اقتصادی و دارایی از پیاده سازی ابزارهای نوین بانکی در بانک ملی ایران تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک ملی ایران، در متن تقدیر سید عباس حسینی معاون بانک، بیمه و شرکت‌های دولتی وزیر اقتصاد آمده است:
نظر به حسن تعاملات فی مابین و تلاش ها و همکاری های ارزشمند بانک ملی ایران درخصوص «پیاده سازی ابزارهای نوین بانکی از جمله حواله الکترونیک، بام سازمانی و تنخواه کارت ویژه کارپردازان بخش عمومی» مراتب تقدیر وزیر اقتصاد از تلاش های مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان ارزشمند آن بانک را اعلام می دارد.
پیش تر نیز حسینی بانک ملی ایران را موتور محرکه نظام بانکی در بانکداری دیجیتال دانسته و تاکید کرده بود که حرکت این بانک به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور کمک می کند تا تمام شبکه بانکی به سمت و سوی بانکداری دیجیتال حرکت کنند.
لازم به ذکر است، در همین راستا دکتر علیرضا ماهیار عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک از تلاش های همکاران درگیر در پروژه های های مذکور، در ادارات کل توسعه سیستم ها و مدیریت عملیات بانکی تقدیر کرد.