تاریخ انتشار : سه شنبه 15 شهریور 1401 - 16:57
کد خبر : 3240

تجلیل از تعاونی های برتر استان خراسان رضوی با مشارکت بانک توسعه تعاون

تجلیل از تعاونی های برتر استان خراسان رضوی با مشارکت بانک توسعه تعاون

هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان خراسان رضوی با مشارکت و حضور بانک توسعه تعاون در محل استانداری برگزار شد. به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر خراسان رضوی گفت: افرادی که به صورت فردی فعالیت اقتصادی دارند را می توان

هفدهمین جشنواره تعاونی های برتر استان خراسان رضوی با مشارکت و حضور بانک توسعه تعاون در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش آرمان اقتصادی از روابط عمومی مدیریت شعب استان خراسان رضوی، استاندار خراسان رضوی در جشنواره تجلیل از تعاونی‌های برتر خراسان رضوی گفت: افرادی که به صورت فردی فعالیت اقتصادی دارند را می توان ترغیب به پیوستن به تعاونی یا اتحادیه ها کرد.

یعقوبعلی نظری بیان کرد: تعاونی یک ظرفیت است که نفع آن فردی نبوده بلکه شامل گروهی از افراد می شود، اما باید از این ظرفیت بدرستی استفاده شود، در غیر این صورت تعاونی‌ها نمی توانند به هدف غایی خود دست یابند.

گفتنی است امسال برای انتخاب تعاونی های برتر ۹۰۰ تعاونی ثبت نام کردند که از این تعداد ۸۹ تعاونی به مرحله داوری رسیدند و در ۱۷ رشته به رقابت پرداختند که در نهایت ۹ تعاونی به عنوان تعاونی های برتر شناخته شدند، از این تعداد فقط تعاونی مرزنشینان سرخس توانست رتبه برتر را در جشنواره ملی تعاونی های برتر بدست آورد.
در پایان این نشست از ۹ تعاونی برتر و ۹ تعاونی شایسته تقدیر در خراسان رضوی تجلیل شد.