تاریخ انتشار : سه شنبه 15 شهریور 1401 - 11:38
کد خبر : 3231

افتتاح طرح صنایع فولاد پارس سیستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

افتتاح طرح صنایع فولاد پارس سیستان با تسهیلات بانک صنعت و معدن

طرح تولید انواع میلگرد صنایع فولاد پارس سیستان که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و سایر مسؤلان استانی افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این طرح با تسهیلات سرمایه در گردشی به مبلغ ۳۸۰ میلیارد ریال

طرح تولید انواع میلگرد صنایع فولاد پارس سیستان که توسط بانک صنعت و معدن تامین مالی شده است، با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و سایر مسؤلان استانی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری آرمان اقتصادی از روابط عمومی بانک صنعت و معدن، این طرح با تسهیلات سرمایه در گردشی به مبلغ ۳۸۰ میلیارد ریال و در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع احداث شده است.
سرمایه گذاری ثابت طرح یاد شده ۶۰۰ میلیارد ریال است و پس از بهره برداری برای ۶۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰ نفر به صورت غیر مستقیم فرصت شغلی فراهم می کند و با فعالیت این واحد تولیدی سالانه به میزان ۳۲ هزار و ۵۰۰ تن انواع میلگرد به ظرفیت تولیدی کشور افزوده می شود.  
در این افتتاحیه دکتر مدرس خیابانی استاندار سیستان و بلوچستان از عملکرد بانک صنعت و معدن استان بابت همکاری در راه اندازی و به بهره داری رساندن این طرح و دیگر طرحهای صنعتی استان تقدیر نمود.